memo

Bugun...

GİRAY FİLO

GİRAY FİLOO

08-11-2021 12:10 Kategori: EKONOMİ

Pırlantalar en romantik hediyeleri oluşturuyor

Pırlantalar en romantik hediyeleri oluşturuyor

"Pırlantalar bireylere hediye edilebilecek olan ve özellikle kadınların hayallerini süsleyen en romantik hediyeler arasında yer alıyor."

Ülkemizde pırlanta üretimini ve satışını gerçekleştiren lider kuruluşlar arasında Pırlantam yer alıyor. Firma sürekli olarak kendini yenileyen ve genişleten bir çalışma prensibi sergilerken bünyesinde Türkiye'nin ve dünyanın en iyi pırlanta tasarımcılarını istihdam ediyor.

İnternet platformlarında da hızlı bir biçimde giriş yapmak suretiyle https://www.pirlantam.com/  adresi üzerinden satış işlemlerini gerçekleştiren kuruluş bireylerin içleri rahat bir biçimde bu önemli ve değerli ürünleri satın almalarına imkan veriyor.

Pırlantam kişisel verilerinizi korur

İnternet platformlarında ve e-ticaret sistemleri üzerinde ticaret yapmak isteyen ve alım satım işlemlerini gerçekleştiren tüm kuruluşların uymak zorunda oldukları bir takım kurallar bulunuyor. Bu kurallardan en önemlisi de kişisel verilerin korunması kanunu kapsamında faaliyet yürütmek oluyor.

Pırlantam da kurulduğu günden bu yana internet sitesi üzerinden başta kişisel verilerin korunması kanunu olmak üzere birçok kanun ve güvenlik tedbiri ile hareket ediyor. Firma profesyonel web sitesinde pırlanta kolye pırlanta yüzük pırlanta bileklik set elmas ve erkek ürünlerini barındırıyor. Bu açıdan Türkiye'de internet üzerinden de pırlanta satışını gerçekleştiren ve en çok tercih edilen kuruluşlar arasında yer alıyor.

En iyi hediye seçeneği pırlantalar

Özellikle babalar ve çocuklar Anneler Günü'nde kadınlar için pırlantaların son derece değerli hediyeler olduklarını düşünüyor. Bu yüzden Özel günlerde hediye olarak seçilen en önemli ve en değerli aksesuarların pırlantalar olduğunu söylemek mümkün oluyor. Pırlantalar sadece Anneler Günü'nde değil aynı zamanda meslek günleri evlilik yıldönümleri doğum günleri gibi günlerde ve yıldönümlerinde de tercih ediliyor. Öte yandan Sadece hediyeleşmek maksadı öyle değil bireyler beğendikleri ışık buldukları ve asaletlerini tamamlamasını istedikleri pırlanta tasarım ürünlerini kendileri için satın alabiliyor.

Pırlantam başta pırlanta bileklik ürünleri olmak üzere tüm pırlanta ürünleri toptan fiyatına perakende denebilecek kadar uygun rakamlarla müşterilerine ulaştırıyor. Üstelik tüm ürünlerinde sertifika sunarken aynı zamanda ömür boyu Garanti hizmeti de veriyor. Pırlantam bu yönüyle de en çok tercih edilen kuruluşlar arasında yer alıyor.

 


Kaynak: Haber Merkezi
Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER EKONOMİ HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 11.Sayı

Memo News 10.Sayı

Memo News 9.Sayı

Memo News 8.Sayı

Memo News 7.Sayı

Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
SPOR MANŞETLERİ