memo

Bugun...
09-08-2017 14:00 Kategori: GENEL

Öztüm tekstil iş sendikasından MHP'ye ziyaret

Öztüm tekstil iş sendikasından  MHP'ye ziyaret
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Öztüm Tekstil İş Sendikası Genel Başkanı Mustafa Akyürek, Gaziantep Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Yrd. Doç. Dr. Muhittin Taşdoğan’ı ziyaret etti. "

Öztüm Tekstil İş Sendikası  Genel Başkanı  Mustafa Akyürek,  Gaziantep Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Yrd. Doç. Dr. Muhittin Taşdoğan’ı ziyaret etti.

Taşdoğan,  ÖZTÜM Tekstil İş Sendikası Başkan ve Yönetim Kurulu Üyelerinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti belirterek, “İşçilerin çalışma yaşamına ilişkin sorunlarını çözmek, ortak çıkarlarını ve haklarını korumak, geliştirmek için çalışan sendikaların çok önem arzettiklerini  söyledi.  İşçilerin sorunlarının çözüm noktası olan Sendikaların en büyük sivil toplum kuruluşu olduğuna da değinen Taşdoğan, Başkan Akyürek ile fikir alışverişinde bulunarak ÖZTÜM TekstilL İş Sendikası’nın çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Gaziantep’te ÖZTÜM-İŞ Sendikası olarak bulunmaktan onur duyduklarını belirten  başkan Mustafa Akyürek ise “ Dava arkadaşlarımla yola çıktığımız ilk günden bugüne emin adımlarla ilerliyoruz.  İşçi ve işçi ailelerinin yıllardır çözümlenmemiş sorunlarını hedef alan ve bu sorunların iyileştirilmesi hususunda gerekli çalışmaları yürüten Öztüm Tekstil İş Sendikası  olarak yürütüğümüz çalışmalar kapsamında Gaziantep’teyiz. Yönetim Kurulu Üyelerimiz ile birlikte ziyaretlerde bulunuyor,  emek mücadelemizde Gaziantep’te ki işçilerimiz ve işverenlerimizle birlikte istişarelerde bulunuyoruz. Sayın başkanımız Muhittin Taşdoğan’ı da bu kapsamda ziyaret etmek istedik. Bizleri kabul ettiği için kendisine teşekkür ediyor çalçışmalarında başarılar diliyoruz” ifadelerini kullandı.

 

 


Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZIN



FACEBOOK YORUM


DİĞER GENEL HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 1.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 4.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU