memo

Bugun...

GİRAY FİLO

GİRAY FİLOO

12-06-2019 09:19 Kategori: GENEL

Özkaraman: Kardeşlik ruhunu tüm topluma yayacağız

Özkaraman: Kardeşlik ruhunu tüm  topluma yayacağız
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Geçtiğimiz yıl içerisinde kurularak faaliyetlerine başlayan Osmanlı Turan Ocakları ülke genelinde kısa süre içerisinde teşkilatlanarak çalışmalarına başladı. "

Geçtiğimiz yıl içerisinde kurularak faaliyetlerine başlayan Osmanlı Turan Ocakları ülke genelinde kısa süre içerisinde teşkilatlanarak çalışmalarına başladı. Birlik ve beraberlik çerçevesinde kardeşlik ruhunu tüm topluma yararak çalışmaların sürdürüldüğüne dikkat çeken Osmanlı Turan Ocakları Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Özkaraman, Gaziantep’te yılsonuna kadar tüm ilçelerde teşkilatlanma çalışmalarının tamamlanacağına dikkat çekti.

“HALKIMIZDA MİLLİ VE MANEVİ DUYGULARI YENİDEN CANLANDIRACAĞIZ”

Kuruldukları andan itibaren tüm teşkilatların çalışmalara hızlı bir şekilde başladığını anlatan Osmanlı Turan Ocakları Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Özkaraman, toplumda milli ve manevi duyguların artırılmasını amaçladıklarını anlattı. Özkaraman açıklamasında, “Ülke genelinde teşkilatlanma çalışmalarını önemli ölçüde tamamlamış bulunmaktayız. Çalışmalarımız devam ediyor. Yıl sonuna kadar tüm ilçelerimizde teşkilatlanma çalışmalarımızı tamamlamış olacağız” dedi.

“ÇALIŞMALARIMIZ ARALIKSIZ BİR ŞEKİLDE SÜRDÜRÜYORUZ”

Osmanlı Turan Ocakları Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Özkaraman, açıklamasında şu ifadelere yer verdi;
“1 Nisan.2018 de kurulan Osmanlı Turan Ocakları Genel Başkan Turgut Başdaş tarafından kurulmuştur. Böylesine güzel ve kutsal bir hizmeti bize ve ülkemize kazandırdığı için şükranlarımı sunuyorum. Osmanlı Turan Ocakları Dernekler masasına kayıtlı, devletten ve devlet kurumlarından bağımsız çalışan bir kurumdur. Devletimizin bizlere verdiği izinler doğrultusunda topluma İktisadi ve İçtimai alanda yapılabilecek her türlü yararlı faaliyet için bu hizmete talip olmuştur. Finans Kaynağını bağış, proje ve üye aidatları ile gönüllülük esasında imece anlayışı ile sağlayan bir sivil toplum kuruluşudur. Osmanlı kültürünü, kardeşlik ruhunu tabana yayarak, kimseyi ötekileştirmeden birlik ve beraberlik şuuru içerisinde toplumu kucaklayan ve “Osmanlı geçmişimiz Turan geleceğimiz” anlayışı ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz.”Kaynak: Haber Merkezi
Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER GENEL HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 9.Sayı

Memo News 8.Sayı

Memo News 7.Sayı

Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU

Oba Makarna