Özel HATEM Hastanesi büyümeye devam ediyor

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Özel HATEM Hastanesi büyümeye devam ediyor
Abone ol
Gaziantep Özel Hatem Hastanesi, çağdaş tıp teknolojisiyle donanmış yapısı, modern ve uzman kadrosuyla başarı çıtasını yükseltmeye devam ediyor.

Etik ilkelerden asla ödün vermeden seçkin kadrosu ile bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip eden; hasta ve çalışan güvenliğini ön planda tutan, hasta haklarına saygılı, uluslararası kalite standartlarında hizmet anlayışı ile güvenilir ve güler yüzlü sağlık hizmeti veren HATEM Hastanesi, her kesimin takdirini toplamaya devam ediyor. Uluslararası standartlara uygun olarak sunduğu sağlık hizmetlerini toplumun çoğunluğuna ulaştıran, hasta ve hasta yakınlarına güven veren ekibi ve alt yapısı ile hastaların beklenti ve tüm sağlık gereksinimlerini karşılayan, tercih edilen marka sağlık kurumlarından biri olan HATEM memnuniyet odaklı çalışmaları ve gerçekleştirdiği başarılı operasyonlar ile göz dolduruyor. Gaziantep’in önde gelen hastanelerinden biri olan kapalı alanı 3500 m2’den 12500 m2’ye , 56 olan yatak kapasitemizi118’ e ulaştırdık. HATEM Hastanesi her geçen gün kapasitesini ve bölümlerini artırarak büyümeye devam ediyor.


Gaziantep Özel Hastanesi’nde Başhekimi Hüseyin Esen hastanenin vizyonu ve çalışmalarını hastanenin sevilen doktorlarından Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Uzm. Dr. Dila Tuğçe Kopan ise çocuklarda ishal hastalığının önemini Memo News dergisi Genel Yayın Yöneteni Mehmet Taşçı'ya anlattı.

''SAĞLIK, KİŞİNİN BEDENEN VE RUHEN KENDİNİ TAM BİR İYİLİK HALİNDE HİSSETMESİDİR'' 

Gaziantep'e sağlık anlamında önemli katkılar sunan ve 1994-2000 yılları arasında Selçuk Üniversite Tıp Fakültesi’ni bitirdikten sonra birçok devlet ve özel sektör kuruluşlarında sağlık yöneticiliği yapan Gaziantep Özel Hastanesi’nde Başhekimi Hüseyin Esen ise hastane ile ilgili hedeflerini Memo News dergisi Genel Yayın Yönetmeni Mehmet Taşçı'ya anlattı.
İlk hedeflerinin etik ilkelerden ödün vermeden doğru tıbbı doğru şekilde uygulanması olduğunu kaydeden Dr. Hüseyin Esen, sonrasında hasta memnuniyetini ön planda tutarak, sağlık turizminde zirveyi yakalamak olduğunu söyledi.
Esen,''İnsan mutluluğu için, sağlık önemli ve öncelikli bir etmendir. İlk hedefimiz etik ilkeler ışığında tıbbın doğru bir şekilde uygulanmasını sağlamaktır.  Özel Hatem Hastanesi olarak diğer hedeflerimize değinecek olursam; hasta memnuniyetini ön planda tutarak kaliteli ve otel konforundaki hizmet anlayışı ile ülkede referans bir hastane olarak, sağlık turizminde zirveyi yakalamak.  Her geçen gün hekim sayımızı ve branşlarımızı artıyoruz, teknolojiyi takip ediyoruz, yenikliklerimize ve başarılarımıza başarı katarak şifa dağıttığımız insan sayısını artırmayı umut ediyoruz’ ‘dedi. 

HATEM'DE SAĞLIK TURİZMİ
Gaziantep Özel Hastanesi’nde Başhekimi Hüseyin Esen, hastanenin sağlık turizmi konusunda önemli atımlar gerçekleştirdiğini söyleyerek, bunun profesyonel bir ekip tarafından gerçekleştirildiğini belirtti. Bu ekibin hastalar ile iletişim kurarak, havaalanından alınıp, konaklama ihtiyaçları temin ettiklerini hastalara Gaziantep’te tur dahi düzenlenerek, tekrar hava alanına bıraktırdıklarını kaydetti.
Esen,''Uluslararası standartlarda hizmet veren hastanemizde, branşında deneyimli tercümanlar ve sağlık turizmi alanında kurulan ekibimiz ile hastaların tüm süreçleri yönetilerek en kaliteli hizmet yelpazesi sunulmaktadır. Alanında gayet başarılı olan hekimlerimiz tarafından nitelikli operasyonlar yapılmaktadır. Medikal tedavilerde de ülkeye örnek olabileceğimiz tedavilerimiz mevcut. Örnek verecek olursam Kuzey Irak’tan gelen MS hastası olan genç bir kadın tekerlekli sandalye ile hastanemize geldi, birçok sağlık kuruluşuna gitmişti çare bulamamıştı, Nöroloji kliniğimizde uygulanan tedavi sayesinde ülkesine yürüyerek döndü. Yine yakın bir zamanda omurga kırığı nedeniyle Suriye’den 91 yaşında bir amcamız geldi tekerlekli sandalye ile.  Ayakta dahi duramıyordu, Beyin, Sinir ve Omurilik Cerrahi kliniği tarafından uygulanan başarılı ameliyat sonucu 91 yaşındaki amcamız yürüyerek Ülkesine şifa ile uğurlandı.  Sağlık turizmi hizmeti alanında ekibimiz çok profesyonel.  Ekibimiz tarafından hastalar ile iletişim kurularak, gelen hastalar havaalanından alınıp, konaklama ihtiyaçları temin edilir.  Hastalara Gaziantep’te tur dahi düzenlenerek, şehrimiz gezdirilir, tanıtılır. Tüm bu işlemlerden sonra hastalar tekrar hava alanına bırakılarak şifa ile uğurlanır''dedi.


YENİ ve İLERİ TEKNOLOJİ: THULEP
Hastanenin yeni teknolojilerinden de bahseden Esen, prostat büyümesi ile ilgili yeni bir teknoloji olduğunu söyleyerek,''Thulium lazer iyi huylu prostat büyümesi tedavisinde  kullanılan en güncel tedavi seçeneklerinden birisidir . ThuLEP tekniği uygulamasında sürekli (continuous) lazer teknolojisinden faydalanılır. Prostat büyümesinin ThuLEP ile tedavisi; hastanın hızlı iyileşmesini sağlarken, kanama, idrar kaçırma ve cinsel fonksiyon bozukluğu riskini en aza indirmektedir. Thulium lazer enerjisinin dokular üzerinde daha az derinliğe ulaşması sayesinde daha az kanama meydana gelir.  Thulium lazer üroloji dalında birçok farklı hastalığın tedavisinde tercih edilmektedir. Bu yöntem Hatem Hastanesi Üroloji Hekimleri tarafından başarılı bir şekilde uygulanmaktadır''şeklinde konuştu. 

''OBEZETİE ARTAN BİR SAĞLIK SORUNU''
Obezite, tüm dünyada giderek artan bir sağlık sorunu. Obezite sadece dış görünüş olarak insanları etkilemiyor birçok hastalığı da beraberinde getiren ve mutlaka tedavi edilmesi gereken bir hastalıktır.

Estetik merkezimizde son teknolojiye uygun 3 adet zayıflama cihazımız mevcuttur. Hekimlerimiz ve diyetisyenlerimiz kontrolünde olan, zayıflamaya yardımcı bir uygulamadır. 

Hastanemizde uygulanan zayıflamaya destek, yutulabilir balon uygulamamız mevcut. İşlem,  hekim tarafından yapılır. Anestezi olmadan, ameliyatsız, hastanede yatış gerektirmeyen, endoskopiye gerek kalmadan uygulanan konforlu bir zayıflama yöntemidir.

Obezite cerrahisi, diyet ve sporla defalarca denenmesine rağmen kilo veremeyen, vücut kitle indeksi ameliyat şartlarına uygun olan bireylere, hekim tarafından da uygun görülürse uygulanan bir ameliyattır. Hastanemiz obezite cerrahisi alanında da çok tercih edilmektedir. Hastanemizde bu ameliyat laparoskopik olarak yani kapalı bir şekilde uygulanmaktadır. Obezite cerrahisi ekibi tarafından diyetisyen, psikolog, koordinatörler eşliğinde ve takibinde kaliteli bir ekip hizmeti verilmektedir. 

GÜÇLÜ HEKİM KADROMUZ DAHA DA GÜÇLENİYOR 

Alanında uzman ve akademik çalışmalar yapmış tecrübeli hekimlerle özellikli bir tedavi yaklaşımı sunan hastanemiz hekim kadrosunu her geçen gün daha da güçlendirmeye devam ediyor.

HATEM'İN ESTETİK VE KOZMETİK HİZMETLERİ 

Hatem Estetik Merkezinde uygulanan işlemler: Lazer epilasyon - İğneli Epilasyon başta olmak üzere botoks, mezoterapi, Prp , dermapen tedavisi, leke tedavisi ,cilt gençleştirme, ameliyatsız yüz germe (altın iğne , iple yüz germe), göz altı ışık dolgusu uygulamaları, dolgu uygulamaları, hydrafacial , microblading kıl tekniği , kirpik lifting , sivilce izlerinin tedavisi, ben ve siğil tedavisi ,lazerle kılcal damar tedavisi , bölgesel incelme ve sıkılaşma, terleme tedavisi  ,liposuction , yanık izlerinin tedavisi , gençlik aşısı uygulamaları , tüy sarartma ve  selülit uygulamaları yüksek tedbir , hijyen ve titizlikle  uygulanmaktadır. Ayrıca merkezimizde  cilt bakımı , saç ekimi, dövme silme, tırnak mantarı tedavisi gibi işlem, uygulama ve tedavilerinde de çok yüksek kalitede ve akademik ortamda, plastik cerrahi ve dermatoloji hekimleri gözetiminde uygulanmaktadır.

GELİŞEN TEKNOLOJİ: MOBİL 

Gelişen teknoloji ile birlikte bir dijital dünyayı yönetmek ve doğru bilgi akışını sağlamak adına da çalışmalarımız son hızıyla devam ediyor. Örnek verecek olursam; Hatem Mobil uygulama sistemi kurduk. Bu uygulama kolayca telefonlara indirilerek hizmetlerimizden daha hızlı ve pratik yararlanma olanağını sunuyor. Online randevu, doğru sağlık bilgilerine hızlı ve kolay erişim, tahlil ve tetkik sonuçlarına ulaşma, raporlarınız, muayene geçmişinizi ve reçetelerinizi görüntüleyebilme imkânı sunuyor. Ayrıca Hastalarımızı daha kolay iletişim kurmasını ve randevu almasını sağlamak amacıyla whatsapp iletişim hattımız aktif. Bu sayede hastalarımız kolaylıkla iletişim kuruyor ve randevularını alıyor. 

 

 

Kaynak:Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
CHP’de mazbata heyecanı!Önceki Haber

CHP’de mazbata heyecanı!

Gaziantep Milletvekili Şehzade Demir, mazbatasını aldıSonraki Haber

Gaziantep Milletvekili Şehzade Demir, ma...

Yorum Yazın

Gaziantep’te kapkaç şüphelisi yakalandı
Şimşek, OSB Yönetimine Seçildi
Türkiye'nin en büyük termik santralinde yangın çıktı
Başkan Fadıloğlu, Meclis Üyelerini Bilgilendirdi
Erdoğan Meclis'te yemin etti...
Dev operasyonda 124 vatandaşı dolandıran 13 çete üyesi yakalandı
Traktör kazasında ölenlerin cenazeleri ailelerine teslim edildi
 Gaziantep'te traktör kazası: 3 ölü, 1 ağır yaralı
Bitmek bilmeyen çile tedavi olmaya gelen hastalar ile hasta yakınlarını çileden çıkarıyor
Gaziantep'te 3 Haziran'da elektrik kesintisi olacak yerler
Gaziantep'te şok operasyon! Cephanelik gibi ranza
Gaziantep'te bisiklet ve elektrikli scooter sürücülerine reflektif yelek dağıtıldı
Amputede Şahinbey'e çifte kupa
Yıldırım: Rakamlar umut verici
Ünverdi: Bölgemize destekler devam ettikçe yaralarımızı saracak ve ihracatımızı artıracağız
Gaziantep'te şok baskın! Operasyonda yakalanan 2 şüpheliden 1'i tutuklandı
TEDAŞ, Elektrik Arıza İhbar Uygulaması'nın lansmanını yaptı
Gaziantep'te 126 personelin katılımıyla huzur-güven uygulaması
Kılıçarslan Ortaokulu, Gaziantep'i Türkiye finallerinde temsil edecek
Park halindeki araçtan hırsızlık yapan 2 şahıs yakalandı