Bugun...

GİRAY FİLO

GİRAY FİLOO

29-12-2018 15:51 Kategori: SİYASET

Özdağ, 'Adaylığı düşünmüyorum'

Özdağ, 'Adaylığı düşünmüyorum'
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"İyi Parti Genel Başkan Yardımcısı Ümit Özdağ, partisinin Gaziantep İl Başkanlığında basın toplantısı düzenledi. Özdağ, Gaziantep’te son günlerde yaşanan Suriyeli gerginliğinin hükümetin yanlış Suriye politikalarından kaynaklandığına dikkat çekti. Özdağ yaklaşan yerel seçimlerin öncesinde ise İyi Parti Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan adaylığını düşünmediğini de sözlerine ekledi."

Partisinin Gaziantep İl Başkanlığı binasında basın mensuplarıyla bir araya gelen İyi Parti Genel Başkan Yardımcısı Ümit Özdağ, Gazikent Mahallesinde 2 kişinin yaralandığı olayla ilgili olarak ağır yaralı olan gencin ailesinin baskı altında olduğuna dikkat çekti. Gazianteplileri sağduyulu olmaya davet eden İyi Parti Genel Başkan Yardımcısı Ümit Özdağ sözlerini şu şekilde sürdürdü;

“Türkiye genelinde 6 milyon 200 bin sığınmacı yer alıyor. Sığınmacıların durumu sadece bizim değil Türkiye’nin genel sorunudur. İyi Parti olarak sığınmacılara yönelik somut önerilerimizi her plartformda dile getiriyoruz. Suriyeli sığınmacılara yönelik 2011 yılından bu yana harcanan 40 milyar dolar gibi bir rakam söz konusu. Parayı bir kenara bıraksak bile sığınmacıların ülke genelinde ortaya koydukları tavırlar karşısında halkımızın 31 Mart’ta önümüze çıkacak olan sandıkta gerekn cevabı vermelidir. Genç bir kardeşimiz şu an yoğun bakımda, ailesini ziyaret ettik ve geçmiş olsun dileklerimizi ilettik.”

“GENEL BAŞKAN YARDIMCISI OLARAK GÖREVİMİ SÜRDÜRECEĞİM”

İyi Parti Genel Başkan Yardımcısı Ümit Özdağ, yaklaşan yerel seçimlerin öncesinde İyi Parti Büyükşehir Belediye başkan adayı olduğu yönünde ki iddiaları yalanlayarak, “Ben genel başkan yardımcısı olaraqk görevimi sürdüreceğim. Bana böyle bir teklif yok, beninde bu yönde bir talebim yok” diye konuştu.

 


Kaynak: Haber Merkezi
Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER SİYASET HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 9.Sayı

Memo News 8.Sayı

Memo News 7.Sayı

Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası

MUHİTTİNOGLU TOYOTA

NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU

Oba Makarna