memo

Bugun...
16-04-2018 17:14 Kategori: GENEL

Ömer Yılmaz yeniden başkan

Ömer Yılmaz yeniden başkan
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Gaziantep Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifleri Bölge birliği başkanı Ömer Yılmaz yapılan genel kurulda tekrar güven tazeledi. "

Gaziantep Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifleri Bölge birliği başkanı Ömer Yılmaz yapılan genel kurulda tekrar güven tazeledi.

TESKOMB Genel Başkan yardımcısı Bahri Şarlı’nın divan başkanlığını yaptığı genel kurulda esnaf kooperatifleri üst birliğinin 2 yıllık gelir giderleri ve hizmetleri genel kurul üyelerinin onuruna sunuldu. Tek liste halinde gidilen genel kurulda Ömer Yılmaz başkanlığındaki listede Mustafa Akalın, Fethi Ermayası, Ünal Akdoğan, M. Sadık Anlar, Salman Çelikadam, Mehmet Karasu, Mert Murat Güzel, Hüseyin Ataoğlu, Murat İlik ve Hamit Arslan yönetim kurulu üyeliklerine seçildiler. Mehmet Şentürk, Mehmet Yenidoğan ve Mehmet Yaşar Yemişen denetim kuruluna getirilirken, merkez birliği delegeliğine Ömer Yılmaz, Mustafa Akalın ve Fethi Ermayası seçildi. Genel kurul sonunda Ömer Yılmaz ve yönetiminin icraatları takdir toplarken, önümüzdeki 3 yıl için yapacakları hizmet için üyelerden tam not aldılar.Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER GENEL HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU