Bugun...

GİRAY FİLO

GİRAY FİLOO

13-06-2017 11:24 Kategori: GENEL

O projeye 500 bin lira bağış

O projeye 500 bin lira bağış
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Osman Toprak, ‘Şimdi Gaziantep'e Gelme Zamanı’ projesinin oldukça büyük ses getirdiğini, projeye Sanko Park AVM ile Gaziantep Ticaret Odası’nın 250’şer bin lira şartlı bağış yapacaklarını söyledi."

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Osman Toprak, ‘Şimdi Gaziantep'e Gelme Zamanı’ projesinin oldukça büyük ses getirdiğini, projeye Sanko Park AVM ile Gaziantep Ticaret Odası’nın 250’şer bin lira şartlı bağış yapacaklarını söyledi.

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Osman Toprak, "Hem esnafımız, hem turizm tesislerimiz hem de konaklama tesislerimizin doluluk oranından çok ciddi bir memnuniyet var. Bu kampanyaya devam etmek gerekiyor. STK'lardan maddi destekler geliyor" diye konuştu.

TEKLİF KARAR OY BİRLİĞİ İLE KABUL EDİLDİ

Osman Toprak başkanlığında yapılan büyükşehir belediyesi meclis toplantısında gündemin 1 ve 2. maddesi olan, kampanyaya destek veren kuruluşların şartlı bağışları görüşüldü. Zeugma Alışveriş Merkezi A.Ş ve Gaziantep Ticaret Odası'nın, Gaziantep Büyükşehir Belediyesi öncülüğünde başlatılan "Şimdi Gaziantep'e Gitme Zamanı" kampanyası çalışmaları kapsamında yapılacak olan reklam filmi hazırlanması ve gösterimi görsel ve yazılı reklamların tasarımı ve çeşitli sosyal medya ve medya organlarında bu reklamların yayınlanması, havaalanları ve dış mekanlarda reklam uygulamaları gibi alanlarda kullanılmak üzere söz konusu kampanyaya katkı sağlamak amacıyla belediyeye yaptıkları ayrı ayrı 250 Bin TL şartlı bağışları, mecliste oy birliği ile kabul edildi.Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER GENEL HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 9.Sayı

Memo News 8.Sayı

Memo News 7.Sayı

Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası

MUHİTTİNOGLU TOYOTA

NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU

Oba Makarna