memo

Bugun...
20-03-2018 10:52 Kategori: EKONOMİ

NTO’ dan kardeş oda Menemen’e ziyaret

NTO’ dan kardeş oda Menemen’e ziyaret
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"​Nizip Ticaret Odası Kardeş Oda Menemen Ticaret Odası’nı ziyaret ederek ortak toplantı düzenledi. "

Nizip Ticaret Odası Kardeş Oda Menemen Ticaret Odası’nı ziyaret ederek ortak toplantı düzenledi.

Gerçekleşen toplanın açılış konuşmasını yapan Menemen Ticaret Odası Meclis Başkanı Ali Azgın; Nizip Ticaret Odasını Menemen’de görmekten memnuniyet duyduklarını belirterek “Nizip Ticaret Odası ile işbirliği yapmaktan ve beraber yol yürümekten şeref duyuyoruz.” dedi.

İyi ki Nizip Ticaret Odası ile kardeş olduklarını ifade eden Menemen Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz Güral ise şunları ifade etti: “Bu ziyaretinizden önce Nizip’i ziyaret ettiğimizde bizleri çok güzel ağıladınız öncelikle sizlere çok teşekkür ediyoruz. Biz Menemen’de her gittiğimiz yerde sizleri anlatıyoruz.  Nizip Ticaret Odası ile biz bir aileyiz, artık çok iyi biliyoruz ki Nizip’te kardeşimiz ağabeylerimiz var. Bizim ülkemiz bir şeyi öğretmiştir, misafir geldiğinde rızkıyla gelir. Eğer biz size sizin gösterdiğiniz misafirperverliği gösteremezsek şimdiden özür diliyoruz. Sizin oradaki misafirperverlik sanayide ki çalışkanlık doğu ve güneydoğunun hem insana saygısı hem işine saygısını bize çok iyi bir şekilde gösterdiniz. Herkese sevgi ve saygılarımı sunar, bu birlik ve beraberliğin daim olmasını diliyorum.” dedi.

Menemen Ticaret Odası ile ilişkilerinin güçlendiğini belirten Nizip Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özyurt, “Kardeş Odamız Menemen ile işbirliğimizin daha da ileri bir seviyeye yükselmesi en büyük arzumuzdur.” dedi.

Gıda ve Tarım Fuarı dolayısıyla Menemen Ticaret Odası tarafından davet edildiklerini ifade eden NTO Başkanı Özyurt sözlerini şu şekilde sürdürdü; “ Bizlerde bu davete icabet ederek Gölpark Menemen’de düzenlenen 2. Expomen Agro Hayvancılık Et ve Süt Teknolojileri, Tarım ve Çiftlik Ekipmanları Fuarı’nı yönetim kurulu ve meclis üyelerimiz ile birlikte ziyaret ettik. Ortak yapabileceğimiz birçok çalışma alanlarımız bulunmaktadır. Bundan sonraki süreç içerisinde bu çalışmalarımızı genişleterek el birliği ile daha ileriye taşıyacağımızı düşünüyorum. Ben bu vesile ile bizleri burada ağırlayıp onurlandırdığı için Menemen Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz Güral’a, Meclis Başkanı Ali Azgın’a, yönetim kurulu, meclis üyeleri ve personellerine şahsım ve Nizip Ticaret Odası adına teşekkür ediyor, sevgi ve sevgilerimi sunuyorum.” şeklinde konuştu.

Konuşmaların ardından Menemen Ticaret Odası üyeleri ve Nizip Ticaret Odası üyeleri iki şehir arasındaki ticari ve yatırım imkânlarını değerlendirdi.

 


Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER EKONOMİ HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU