memo

Bugun...

GİRAY FİLO

GİRAY FİLOO

11-08-2022 18:00 Kategori: EKONOMİ

Nizip Gümrük Müdürlüğü Faaliyete Geçiyor

Nizip Gümrük Müdürlüğü Faaliyete Geçiyor
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Nizip Ticaret Odası hizmet binasının üçüncü katında hizmet verecek olan Nizip Gümrük Müdürlüğü için Ankara’dan gelen heyet incelemelerde bulundu."

Gümrük İdareleri Daire Başkanı Saim Şener, GAP Gümrük ve Dış Ticaret Bölge Müdürü Mehmet Tuncay Bayraktar ve beraberindeki heyet yapılan çalışmaları yerinde inceledi.

NTO Başkanı Özyurt, ziyaret dolayısıyla yaptığı açıklamada; “İlçemizin potansiyelinin olduğunu Gümrük Müdürlüğünün kurulmasının Nizip ve çevre ilçelerin ekonomisine de büyük canlılık kazandıracağını belirterek Gümrük Müdürlüğünün ilçemize hayırlı olmasını diliyorum.” dedi
Gümrük İdareleri Daire Başkanı Saim Şener; “Gümrük Müdürlüğünün ilçeye hayırlı olması temennisinde bulunarak Müdürlüğün ilçeye kazandırılmasında emeği geçen başta NTO Başkanı Mehmet Özyurt ve NTO Yönetimine ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.  


Ziyaret dolayısıyla Dış Ticaret Bölge Müdürü Mehmet Tuncay Bayraktar ise; “Gümrük Müdürlüğünün kurulmasında her kesimin desteği olduğu ancak önemli inisiyatifte bulunan ve hizmet binasında yer veren Sayın Başkanımızı ve Yönetimine imkanlarını bizimle paylaştığı için teşekkür ediyorum.” dedi. Bayraktar, Ankara’dan gelen çalışma arkadaşlarımızın yaptığı incelemeler sonucunda önünüzdeki günlerde Nizip Gümrük Müdürlüğünün faaliyete başlayacağı belirtildi.
Gerçekleşen ziyarete NTO Yönetim Kurulu Başkan Yard.Mahmut Polat, NTO Yönetim Kurulu üyeleri İbrahim Demir, İbrahim Özkaya ve Mustafa Kaya katıldı.

 HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER EKONOMİ HABERLERİ
gazete manşetleri MemoNews
Memo News 12.Sayı

Memo News 11.Sayı

Memo News 10.Sayı

Memo News 9.Sayı

Memo News 8.Sayı

Memo News 7.Sayı

Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
SPOR MANŞETLERİ