memo

Bugun...

GİRAY FİLO

GİRAY FİLOO

01-03-2022 22:11 Kategori: GENEL

Nizip Gönül Köprüsü'nden Cezaevine kitap bağışı

Nizip Gönül Köprüsü'nden Cezaevine kitap bağışı
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Dönemin Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, tarafından ceza infaz kurumları kütüphaneleri için tüm illerde düzenlenen “Bir Kitap, Bir Umut” adlı kitap bağış kampanyasını başlatılmıştı."

Kampanya kapsamında Nizip Gönül köprüsü Başkanı Emine Polat, önce Nizip Cumhuriyet Başsavcısı Sebahattin Erkaya'yı ziyaret ederek yapılacak kitap bağışı konusunda bilgi verdi. Başsavcı Erkaya, Nizip Gönül Köprüsü Başkanı Emine Polat ve bağışçı vatandaşlara katkıları nedeniyle teşekkür etti.

Nizip'te gönüllerin muhtarı olarak bilinen Emine Polat, Cumhuriyet Başsavcılığı ziyaretinin ardından NRT Genel Yayın Yönetmeni Metin İliksoy ile Nizip T Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu giderek bağışçılarından topladığı 450 adet kitabı Ceza İnfaz Kurumu Müdürü Hayrettin Daşçı'ya teslim etti.

Nizip T Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu Müdürü Hayrettin Daşçı, kurumlarında bulunan hükümlü ve tutukluların can güvenliğinin, onurunun, eğitim hakkının ve sağlığının Devletimize emanet olduğunu, kitabın en iyi dost olduğu gerçeğini de göz önünde bulundurarak, anlamlı bir kitap bağışı nedeniyle 
Nizip Gönül Köprüsü Başkanı Emine Polat, kampanyayı duyuran Nizip Radyo Televizyon ve bağışçılara teşekkür etti.Kaynak: Haber Merkezi
Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER GENEL HABERLERİ
gazete manşetleri MemoNews
Memo News 12.Sayı

Memo News 11.Sayı

Memo News 10.Sayı

Memo News 9.Sayı

Memo News 8.Sayı

Memo News 7.Sayı

Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
SPOR MANŞETLERİ