memo

Bugun...

GİRAY FİLO

GİRAY FİLOO

12-04-2021 19:54 Kategori: SAĞLIK

Nemlendirici Neden Kullanılır?

Nemlendirici Neden Kullanılır?
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Günlük düzenli olarak yapılması gereken cilt bakımlarında nemlendirici kullanımı zaman zaman unutulabilir. Fakat ciltlerin neme olan ihtiyaçları, suya olan ihtiyaçlari ile eşdeğerdir."

Bu sebep ile nemlendirici kullanımı her cilt yapısı için oldukça önemlidir. Cilt bakımının vazgeçilmezleri arasında yer alan nemlendiriciler, yaşlılığa karşı mücadele de en ideal seçimlerden bir tanesidir. Nemlendirici ürünler sayesinde cilt olması gereken nem seviyesine ulaşır, renk tonunu korur, cilt yumuşaklığını sağlar ve ciltler de parlak görünümlere yardım olur. 

Cilt tonunuzu eşitlemeye yarayan bu tarz ürünleri hem gece için uygun olanı hem de gündüz için uygun olanını kullanıp sizin için ne kadar faydalı olduğunuz anlayabilirsiniz. Oldukça memnun kalacağınız bu ürün çok kullanışlı ve avantajlı olur.

Nemlendirici İçeriği

Nemlendirici kremler birçok firma tarafından farklı içerikler ile üretilirler. Bu sebep ile nemlendirici seçimlerinde dikkat edilmesi gereken birçok husus yer alır. Nemlendirici seçimlerinden en önemli detay cilt tipine uygun olanı seçmektir. Bunun yanı sıra kozmetik ürünleri genel anlamda gece ve gündüz etkenlerinin sebebi ile farklı özelliklerde üretilirler. Bu sebep ile mevsime uygun olarak seçilen nemlendirici kremin aynı zamanda gece ve gündüz ayrı ayrı kullanılması önerilir. 

Kışın yoğun kıvamlı nemlendirici seçimi yapılırken, yaz mevsiminde içerisinde SPF içeren nemlendiriciler tercih edilmelidir. Aynı zamanda nemlendirici seçimlerinde yaşa uygun nemlendiriciler kullanılması, cilt üzerindeki verimliliği artırır. 

Size en uygun nemlendirici çeşitleri için https://www.petitemaison.com.tr/yuz-bakim-urunleri sitesini ziyaret edebilirsiniz.HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER SAĞLIK HABERLERİ
gazete manşetleri MemoNews
Memo News 10.Sayı

Memo News 9.Sayı

Memo News 8.Sayı

Memo News 7.Sayı

Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
SPOR MANŞETLERİ