memo

Bugun...

GİRAY FİLO

GİRAY FİLOO

03-11-2022 21:23 Kategori: GENEL

MYB Tekstil ile Farkı Hissedin!

MYB Tekstil ile Farkı Hissedin!
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Türkiye’nin en büyük iş elbisesi üreticisi olan MYB Tekstil, tüm meslek grupları için doğrudan sektörel kıyafet üretimi yapmaktadır."

Türkiye’nin en büyük iş elbisesi üreticisi olan MYB Tekstil, tüm meslek grupları için doğrudan sektörel kıyafet üretimi yapmaktadır. İnce işçilikle üretilen tüm kıyafetler aynı zamanda uzun süreli kullanım için uygun ve sağlamdır. Sektör fark etmeksizin her işletme ve firmanın kıyafet ihtiyaçlarına dayanıklı ve ekonomik çözümler üreten MYM Tekstil, personelin rahat edeceği ve aynı zamanda güvenliğini sağlayacağı kıyafetlerle öne çıkan bir firmadır. 

İş elbiseleri her firma, işletme için özel olarak üretilmesi gereken giyimlerdir. Ne var ki günümüzde bu konuda istenilenin elde edilmesi oldukça zordur. Birçok işletme ya isteğinin tam yapılmadığından ya da kalite, dayanıklılık gibi temel konularda sorunlar olduğundan bahseder.

MYB Tekstil de iş tulumu seçeneklerinden iş elbiselerine kadar tüm ürünlerini kalitede, dayanıklılık ve şıklıktan özen göstermeden bu ihtiyaca cevap vermektedir. Sektör ayrımı yapmadan çalıştığı için tüm giyim türlerine dair seçenekler sunmaktadır. 

Sadece müşterilerin oluşturduğu siparişlere göre hareket ettiği için kaliteyi ve farkı gerçekten görmenize yardımcı olur. Ayrıca hizmetlerinin merkezine müşterilerini alarak çalışır. Bu nedenle hızlı teslimatları ile oldukça başarılıdır

MYB Tekstil Hangi Özelliklere Sahip?

Organizasyon ve promosyon gibi özel kurumsal etkinlerde, firmalar giysi ihtiyaçlarında sorunlar yaşayabilir. Özellikle istenen zamanda istenen ürünlerin elde edilmesinde ciddi problemler meydana gelebilmektedir.

Ancak kurumsal olarak çalışan MYB Tekstil, böyle sorunlar yaşanmamasını sağlamaktadır. Özel üretim promosyon tişört ürünleri istenen sürede tam istendiği gibi, kaliteli şekilde temin edilmektedir. 

Organizasyon ve promosyonun yanı sıra resmi üniforma tasarımlarında da en iyi sonuçları almaktadır. hemşire forması gibi imalatlar sadece kaliteli değil aynı zamanda yönetmeliklere uygun bir şekilde gerçekleşmektedir.

Ayrıca müşteri memnuniyeti kapsamında firma, değişimde de büyük kolaylıklar teklif etmektedir. Satın alınan, ancak orijinal ambalajına zarar gelmeyen ve kullanılmayan ürünlerde, farklı beden ve renkler ile değişim gerçekleştirmektedir. Fiyatları da tüm bu artılarına karşılık uygun seviyelerdedir. 

İş montu ve diğer tüm ürünleri kesin üretimden geçmeden önce müşteriye sunulduğu için gerekli değişiklikler de yapılabilir. 

Neden MYB Tekstil’i Tercih Etmelisiniz?

Türkiye’deki birçok sektörün iş kıyafeti, iş önlüğü ve benzeri ihtiyaçlarını ekonomik şekilde karşılayan MYB Tekstil, tamamen markaya özel üretim yapmaktadır. 

İş pantolonu ve önlüğü gibi imalatları özel kimlik çalışmaları ile yapıldığı için bir farklılık oluşturur. Böylece personelinizin her yerde markanızı taşımasına izin verir. Personel, gittiği her yerde logonuzu taşıyacağı için, sizi en iyi şekilde temsil eder. Marka bilinci oluşmasında ve marka pazarlamasında fayda sağlar. İş yerinin daha kurumsal bir kimlik kazanmasında rol oynar. Firmanızın isteklerine, ihtiyaçlarına ve beklentilerine doğrudan üretici olduğu için kısa süre içerisinde çözüm üretir. Ek olarak Promosyon ve organizasyon gibi özel etkinliklere dair özel ürün serisi bulunmaktadır. 

MYB Tekstil Hangi Kategorilerde İmalat Yapıyor?

MYB Tekstil iş önlüğü dahil her konuda geniş kapsamlı çözümlere sahiptir. Bu nedenle her sektör için uygun çözümleri yer almaktadır. İş kıyafetleri arasında İş tulumu, iş tişörtleri, ikaz yeleği, polar yelek ve iş montları MYB Tekstilin ürettiği bazı ürün çeşitlerindendir. 

Beklentilerinize ve isteklerinize göre ürünler özelleştirilebilir, eklemeler yapılabilir. Özellikle Promosyon Tişört ve Yeleklerde logonuzun bulunması artı fayda sağlayacaktır. 

  • İş tulum ve önlükleri,

  • Pantolon ve tişört,

  • Reflektörlü yelekler ve montlar,

Hemşire forması MYB Tekstil tarafından üretilen ürün kategorilerinden bazılarıdır. Her kategoride mutlaka ihtiyacınıza uygun ürün bulmanız mümkündür. Sitemizi incelemek için; https://www.mybtekstil.com/ sitesinden inceleyiniz.

 


Kaynak: Haber Merkezi
Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER GENEL HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 12.Sayı

Memo News 11.Sayı

Memo News 10.Sayı

Memo News 9.Sayı

Memo News 8.Sayı

Memo News 7.Sayı

Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
SPOR MANŞETLERİ