memo

Bugun...
18-06-2018 16:35 Kategori: SİYASET

MHP'li Taşdoğan'a ilgi büyüyor

MHP'li Taşdoğan'a ilgi büyüyor
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Seçim çalışmaları kapsamında vatandaşlarla buluşmayı sürdüren, dağ taş demeden dolaşan MHP Gaziantep Milletvekili adayı Uzm. Dr. Ali Muhittin Taşdoğan, vatandaşlara partisinin seçim beyannamesini anlatmaya devam ediyor. Vatandaşların ise yoğun ilgisi ile karşılaşıyor."

Milliyetçi Hareket Partisi’nin (MHP) Gaziantep Milletvekili Adayı Uzm. Dr. Ali Muhittin Taşdoğan seçim beyannamesinde yer alan ve asgari ücretlileri umutlandıran asgari ücretten vergi alınmaması ve ücretlilerin asgari ücret kadar gelirinin vergi dışı bırakılması yönündeki seçim vaatlerini anlatarak vatandaşları bilgilendiriyor. Asgari ücretlilerden gelir vergisi, sosyal güvenlik primi, işsizlik sigortası primi ve damga vergisi olmak üzere dört farklı kesinti yapıldığını söyleyen Taşdoğan, “Asgari ücretin vergi dışı bırakılması önemli vaatlerimizden biridir. Asgari ücretin vergilendirilmesi adalet ilkesine de uygun değildir. Çünkü o gelire sahip olan kimse zaten temel ihtiyaçlarını sınırlı bir şekilde karşılayabilmektedir. Asgari ücretliler zaten yaptıkları harcamalarla üzerlerine düşen vergiyi ziyadesiyle ödüyorlar. Gıda, benzin, otomobil, cep telefonu gibi pek çok harcamada tüketicilerden alınan dolaylı vergilerin oranının yüzde 69 olduğu dikkate alındığında çalışanların hem kazanırken ve hem de harcarken vergi ödediği gerçeği ortaya çıkmaktadır. Bu sebeple Milliyetçi Hareket Partisi olarak seçim vaadimizde de belirttiğimiz gibi asgari ücretliden vergi alınmaması ve asgari ücret kadar olan gelirinin vergi dışında bırakılması için gereken tüm çabayı göstereceğiz. Her alanda gereken vergiyi ödeyen emekçi çalışanlarımızın maaşlarında kesinti olmaması için çabalayacağız. Tabi ki bu vaadimizi yerine getirebilmek, vatandaşlarımızın geleceği ve geçimi göz önünde bulundurularak hazırlanan diğer seçim beyannamelerimizi de yerine getirebilmemiz için mecliste daha güçlü bir MHP’ye ihtiyaç vardır. Bu sebeple yeni dönemde ‘güçlü MHP güçlü Türkiye’ diyoruz. Aziz Türk milletini ve Gaziantepli hemşerilerimi dik baş, tok karın, güvenlik ve huzurlu Türkiye için bu kutlu yürüyüşümüze davet ediyorum” diye konuştu.

VATANDAŞIN İLGİSİ YOĞUN

MHP Gaziantep İl Başkanlığı döneminde Gazianteplilerin sorununu dile getirerek çözüm arayışında bulunup, Gazianteplilerin yakından tanıdığı isim haline gelen Taşdoğan, her gittiği mahallede yoğun ilgiyle karşılaşıyor. 7’den 77’ye herkesi kucaklayarak tek tek el sıkan MHP Gaziantep Milletvekili Adayı Ali Muhittin Taşdoğan’ın meclise gitmesi durumunda vatandaşların sesi olmaya devam edeceğe benziyor. Kaynak: Haber Merkezi
Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINHABERE YAPILAN YORUMLAR

yorumlar Faruk Sağlam , 18-06-2018 13:45 aşağıdaki yorumu yaptı. Yılmadan,Durmadan,Muhittin Taşdoğan
FACEBOOK YORUM


DİĞER SİYASET HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 1.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 4.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU