memo

Bugun...

GİRAY FİLO

GİRAY FİLOO

07-11-2019 10:39 Kategori: GÜNDEM

Kuyruklu Tesettür Elbise Modelleri

Kuyruklu Tesettür Elbise Modelleri
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Son zamanların modası olan kuyruklu tesettür elbise modelleri pek çok tesettürlü bayanın gözdesi oluyor. "

Çünkü kuyruklu tesettür elbise modelleri hem çok modern hem de çok zarif duruyor. Üstelik bu tarz tesettür modellerinde pek çok farklı model bulunuyor. Etek kısmı dantelli, eteği pileli, düz etek modelleri ile kuyruklu elbise ve gül motifli kuyruklu tesettür elbise modelleri bu modellerden birkaçıdır. Hem özel günlerde hem de dışarı gezmeye giderken çok rahat bir şekilde bu modeller kullanılabilir. 

Pek çok bayan sokağa çıkarken kuyruklu tesettür elbise giymeyi tercih etmiyor çünkü kirlenme olasılığı elbisenin güzelliğini ortadan kaldırabiliyor. Daha çok salonlarda ve ev ortamında hazırlanan özel günlerde daha fazla tercih ediliyor. Çeşitli modellere sahip olan kuyruklu tesettür elbise modelleri gerek sade gerek ihtişamlı modeller ile kendini gösteriyor. 

Tesettür Kuyruklu Modellerde Renk Seçenekleri

Tesettür giyim modellerinde kuyruklu elbiselerde sayısız renk çeşidi bulunmaktadır. Özellikle açık renk tonları kuyruklu modellerde daha fazla tercih ediliyor. İkili renkler kuyruklu tesettür elbiselerde fazla tercih edilmiyor çünkü elbiseyi bölüyor pek çok bayan bu nedenle tek renkleri daha fazla tercih ediliyor. Ancak tek renk kuyruklu tesettür elbiseyi farklı aksesuarlar ve işlemeler ile süslemek mümkündür. 

Kuyruklu tesettür elbiseler genelde kemerli olur ve taşlı, simli gül işlemeli ve boncuklu kemerler kuyruklu tesettür elbiselerde çok iyi aksesuar olarak kullanılıyor. Bununla birlikte kolları dantel işlemeli ve bilekleri fırfırlı kuyruklu tesettür elbiseler de çok kullanılıyor. Özellikle koyu renklerde açık renk kemer ve aksesuar kullanmak çok hoş duruyor. Aksesuar kullanımı doğru tercih edildiğinde kombinler daha şık duracaktır ve kıyafet seçimleriniz daha isabetli olacaktır. Tesettür elbiseler de her zaman son derece tarz ürünler bulabilirsiniz.

Özel Tasarım Tesettür Elbiseler 

Kuyruklu tesettür elbiselerde bayanlar özel günleri için kendi tasarımını oluşturmayı da tercih ediyor. Beğendiği renkte, beğendiği modelde ve tasarımlarda kendi modelini tasarlamak pek çok bayanı memnun ediyor. Sizler de birbirinden güzel kuyruklu tesettür elbise modellerini görüp en güzelini almak istiyorsanız https://www.tofisa.com adresini ziyaret edebilirsiniz.


 Kaynak: Haber Merkezi
Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER GÜNDEM HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 9.Sayı

Memo News 8.Sayı

Memo News 7.Sayı

Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU