memo

Bugun...

GİRAY FİLO

GİRAY FİLOO

29-09-2020 09:23 Kategori: EKONOMİ

Kumaş Boyası Çeşitleri

Kumaş Boyası Çeşitleri
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Boyama yapmanın pek çok çeşidi vardır. Bu çeşitler içerisinde en enteresan olanı ve yediden yetmişe herkesin yapabileceği kumaş boyama işlemleri de mevcuttur. "

Boyama yapmanın pek çok çeşidi vardır. Bu çeşitler içerisinde en enteresan olanı ve yediden yetmişe herkesin yapabileceği kumaş boyama işlemleri de mevcuttur. Kumaş boyamak ve uzun süre kalıcılık sağlamak için tasarlanan kumaş boyası çeşitlerinde her rengi bulmanız mümkündür. Kullanımı oldukça keyifli olan ve yoğunluğu ile dikkat çeken bu boyaların kolaylıkla sahibi olabilirsiniz.

Kumaş Boyası Özellikleri Nelerdir?

Tekstil boyası ya da kumaş boyası olarak bilinen boya çeşitleri kullanım itibariyle en çok tercih edilen boya çeşitleri içerisinde yer alıyor. sıcak tonlardan açık tonlara, soğuk tonlardan kapalı tonlara varana kadar tekniksel olarak kullanılan bu boyalar sayesinde sizler de renksiz tişörtlerinizi renkli hale getirebilirsiniz. Boyama işleminden sonra kalıcılık sağlamak adına bu bölgeyi ütülemeniz gerekir.

40 Dereceye Dayanan Kumaş Boyası Çeşitleri

40 derecelik ısıya kadar dayanabilen ve yıkanabilen kumaş boyası çeşitleri kolaylıkla sabitlenir. Uygulama yapıldıktan sonra kuruma süresi ise yalnızca 24 saattir. Kolayca kuruyan ve kolayca kullanılan bu boyaları https://www.guvensanat.com/kumas-boyalari adresinden alabilirsiniz. 

 


Kaynak: Haber Merkezi
Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER EKONOMİ HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 9.Sayı

Memo News 8.Sayı

Memo News 7.Sayı

Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU

Oba Makarna