memo

Bugun...
12-05-2018 19:28 Kategori: KÜLTÜR SANAT

Kalyoncu Üniversitesinin 10. yıl Bilim Kültür ve Sanat Festivaline büyük ilgi

Kalyoncu Üniversitesinin 10. yıl Bilim Kültür ve Sanat Festivaline büyük ilgi
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Hasan kalyoncu Üniversitesi 10. yıl Bilim Kültür ve Sanat Festivalinde; golf, basketbol, kort tenisi ve futbol müsabakalarında derece kazanan öğrenciler ödüllendirildi"

10. yıl Bilim, Kültür ve Sanat Festivali kapsamında düzenlenen münazara turnuvalarında, öğrenciler farklı konularda düşüncelerini ifade edebilme fırsatı buldu. Öğrencilerin, belirlenen ZAMAN MI BİZİ YÖNETİYOR BİZ Mİ ZAMANI?

zaman içerisinde çok farklı fikirler üzerinden bir birlerine fikirlerini savunma ve ikna etme çabaları, yarışma becerilerini geliştirirken aynı zamanda 10 farklı öğrenci grubunun yarışması tartışma kültürü açısından tüm öğrencilere de örnek oldu.

SPOR MÜSABAKALARINI KAZANAN ÖĞRENCİLERE ÖDÜL HALUK KALYONCU’DAN

Hasan kalyoncu Üniversitesi 10. yıl Bilim Kültür ve Sanat Festivalinde; golf, basketbol, kort tenisi ve futbol müsabakalarında derece kazanan öğrenciler ödüllendirildi. Ödüllerini Haluk Kalyoncu ve Rektör Prof. Dr. Tamer Yılmaz’dan alan öğrenciler, ödül heyecanı yaşadı. Düzenlenen spor turnuvaları öğrencilerinin yeteneklerini ortaya çıkarırken başarıya olan azim ve istekleri umut vericiydi.

HANDE YENER; Öğrencilerle birlikte Üniversitenin 10. yılını kutlayan sanatçı ne kadar muhteşem bir üniversitede okuyorsunuz, sizleri kıskandım, keşke aranızda olsaydım, diyerek bazı öğrencileri sahneye alıp birlikte düet yaptı.

FETTAH CAN; 10. yıl Bilim, Kültür ve Sanat Festivalinin ikinci gününde sahne alan Fettah Can, seslendirdiği birbirinden özel şarkıları ile katılımcılarla heyecan ve keyif dolu dakikalar yaşattı.

 Kaynak: Haber Merkezi
Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER KÜLTÜR SANAT HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 1.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 4.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU