memo

Bugun...

GİRAY FİLO

GİRAY FİLOO

14-02-2019 21:18 Kategori: SİYASET

İYİ Parti Gaziantep'te istifa depremi: Artçılar gelecek

İYİ Parti Gaziantep'te istifa depremi: Artçılar gelecek
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"İYİ Parti Gaziantep İl Başkanı Serkan Karakuş'dan şok istifa. Yaklaşık 11 ay önce göreve getirilen Serkan Karakuş seçim arefesinde ani istifası şok etkisi yarattı. İstifa depreminin ardından yönetimden istifa artcılarının geleceği öğrenildi."

İYİ Parti ile CHP'nin 31 Mart 2019 mahalli yerel seçiminde millet ittifakı yaparak birlikte seçim kararı almalarının ardından Gaziantep'te ittifakın koptu kopacak derken, Büyükşehir, merkez ilçe ve taşra ilçelerinde aday belirleme sürecinde Genel merkez ile sürekli ters düştüğü iddia edilen İYİ Parti Gaziantep İl Başkanı Serkan Karakuş Parti yönetiminin bulunduğu WhatsApp hesabından istifasını belirten şu görüşlere yer verdi. Karakuş istifasını şöyle açıkladı; 11 aydır elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışarak yürüttüğüm il başkanlığı görevimden istifa etmiş bulunmaktayım. Bu süreçte kalbini kırdığım üzdüğüm birileri varsa hakkını helal etsin. Bundan sonra bir kardeşiniz ve arkadaşınız olarak herzaman yanınızdayım. Saygılarımla" dedi.

www.memohaber istihbarat servisine gelen son dakika bilgilerine göre, yönetim kurulu üyelerinden bazılarının da istifa ettiği bu istifalarının devamının geleceği öğrenildi.Kaynak: Haber Merkezi
Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER SİYASET HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 9.Sayı

Memo News 8.Sayı

Memo News 7.Sayı

Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU