memo

Bugun...

GİRAY FİLO

GİRAY FİLOO

26-08-2020 10:11 Kategori: GENEL

Hayalleri Gerçek Yapan Firma

Hayalleri Gerçek Yapan Firma
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Kutlama veya etkinlik yapmak isteyen insanlar çeşitli hayaller kuruyor. Firma insanların bu hayallerinin gerçek olması amacıyla çalışıyor ve çeşitli organizasyonlar yapıyor. "

Bu organizasyonlar sayesinde hayaller gerçek olurken aynı zamanda da organizasyon sahipleri unutamayacakları bir ana tanıklık ediyorlar.

Organizasyon Firmasının Hizmetleri

İstanbul ve çevresinde çalışmalar yapan organizasyon firmasının çeşitli alanlarda hizmetleri bulunuyor. Bu organizasyonlar nişan, düğün, mağaza açılış, kına, sünnet, pinyata, kokteyl, piknik, yılbaşı ve doğum günü organizasyonları oluyor. Bu organizasyonlarda firma kişilerin taleplerine önem vererek istedikleri özelliklere ait organizasyonların planlamasını yapıyor.

Kiralama Hizmetleri Veriyorlar

Organizasyon firmasının kişilere verdikleri hizmetler arasında kiralama hizmetleri de yer alıyor. Bu hizmetler düğünler, açılışlar veya çeşitli etkinlikler için kiralanan süs, sanat ekibi ve eğlence ekibi kiralaması oluyor. Firma örneğin çocuk doğum günleri ve piknikleri için sihirbaz kiralama hizmeti veriyor. Bu sayede çocuklar etkinlik boyunca eğlenceli zaman geçiriyorlar.

Unutulmayacak Doğum Günleri İçin Verilen Hizmetler

Firma tarafından verilen hizmetler arasında doğum günü kutlaması hizmetleri de yer alıyor. Kişiler kendileri için veya yakınları için doğum günü yapmak istediklerinde firmanın hizmetlerinden yararlanabiliyor. Doğum günü palyaço hizmeti sayesinde özellikle çocuk doğum günlerinde çocuklar unutamayacakları anlar yaşıyorlar. Ayrıca doğum günlerinin unutulmaması için balon süsleme, karaoke kiralama, ışık kiralama, pinyata gösterisi kiralama ve kostümlü hediye servisi hizmetleri yer alıyor. Tüm bu hizmetler ve diğer organizasyonlar için firma telefon üzerinden ulaşım imkanı veriyor. Bu sayede kişiler isteklerini firmanın yetkili kişilerine ileterek unutamayacakları organizasyonlar gerçekleştirebiliyorlar.

 


Kaynak: Haber Merkezi
Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER GENEL HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 9.Sayı

Memo News 8.Sayı

Memo News 7.Sayı

Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU

Oba Makarna