memo

Bugun...

CİĞERCİ HÜSEYİN

CİĞERCİ HÜSEYİN

22-10-2016 17:25 Kategori: ASAYİŞ

Hatice Kübra annesine kavuştu

Hatice Kübra annesine kavuştu
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Gaziantep'te kaçırılan 2.5 yaşındaki Hatice Kübra Çakıroğlu, İstanbul'dan gelen annesi Hülya Çakıroğlu'na kavuştu. İkiz kızlarından Hatice Kübra'nın kaybolmasının ardından, bir televizyon kanalında yayınlanan programa katılmak için İstanbul'a giden anne Hülya Çakıroğlu, bugün memleketi Gaziantep'e geldi. Evine gelen anne Çakıroğlu, günlerdir görmediği kızı Hatice Kübra'ya sarılarak gözyaşı döktü."

Gaziantep'te kaçırılan 2.5 yaşındaki Hatice Kübra Çakıroğlu, İstanbul'dan gelen annesi Hülya Çakıroğlu'na kavuştu. İkiz kızlarından Hatice Kübra'nın kaybolmasının ardından, bir televizyon kanalında yayınlanan programa katılmak için İstanbul'a giden anne Hülya Çakıroğlu, bugün memleketi Gaziantep'e geldi. Evine gelen anne Çakıroğlu, günlerdir görmediği kızı Hatice Kübra'ya sarılarak gözyaşı döktü.

Manisa'da cinsel istismara uğradıktan sonra öldürülen 4 yaşındaki Irmak Kupal'ın haberlerini izledikten sonra daha da korktuğunu söyleyen Hülya Çakıroğlu, şunları söyledi:

"Şu anda gerçekten çok mutluyum. 3 gündür yoktu. Başına bir şey geldi diye çok korktum. İnşallah kaçıran yakalanır. İyi niyetle bile evine götürmüş, bırakmışsa da bulunsun. Anneye babaya bu acı yaşatılmaz. Kim çocuk bulursa hemen polise teslim etsin, 1 saat bile geçirmesin. Biz gittiğimiz programda bir çocuğun kötü olayı ile karşılaştık. Çok zor çok kötü bir durum."

Hatice Kübra ise ikizi Esma'ya sarılıp öptü.Kaynak: DHA
Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER ASAYİŞ HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU