Bugun...

GİRAY FİLO

GİRAY FİLOO

02-11-2016 18:51 Kategori: GENEL

GTO'da başkan seçimini erteleyen sürpriz telefon kimden?

GTO'da başkan seçimini erteleyen sürpriz telefon kimden?
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Gaziantep Ticaret Odası'nda (GTO) Yönetim Kurulu, Başkanı Eyup Bartık'ın istifasının ardından boşalan başkanlık koltuğu için bugün başkanlık seçim için bir araya geldi. Yeni başkanın belirleneceği kritik toplantıda seçime geçileceği sırada gelen bir telefon, toplantıyı seçim yapılmadan erteletti."

Gaziantep Ticaret Odası'nda (GTO) Yönetim Kurulu, Başkanı Eyup Bartık'ın istifasının ardından boşalan başkanlık koltuğu için bugün başkanlık seçim için bir araya geldi. Yeni başkanın belirleneceği kritik toplantıda seçime geçileceği sırada gelen bir telefon, toplantıyı seçim yapılmadan erteletti.

www.memohaber.com haber markezinin edindiği bilgilere göre, Başkan Eyüp Bartık'ın istifasının ardından, seçim süreci Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'ne (TOBB) bildirildi. GTO yönetim kurulu toplantısı başkan seçimi yapmak için saat 14:30'da toplandı. Toplantıya 11 yönetim kurulu üyesinden mazeret bildiren bir kişi hariç tamamı katıldı. Toplantıda en yaşlı Başkan Yardımcısı olarak Ali Değer'in Başkanlık için aday gösterildiği ileri sürüldü. Bu sırada başkanlık seçimlerine geçilecekken, TOBB'dan gelen bir telefonla oylama yapılmadan toplantı ertelendi. İddiaya göre, TOBB'dan gelen telefonda 'Bakanlığın talimatıyla seçimi erteleyin' denildi. Bu telefon görüşmesinin ardından Başkanlık seçimi gündemiyle toplanan yönetim kurulu toplantsı oylama yapılmadan dağıldı. TOBB'dan gelen telefonun diğer ucunda kimin olduğu ve neler konuşulduğu merak edilirken, kulislerde GTO'ya kayyum atanacağı söylentileri artmaya başladı.Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINHABERE YAPILAN YORUMLAR

yorumlar Cem cam , 03-11-2016 09:34 aşağıdaki yorumu yaptı. Acaba neden? Sanayi şehri olan gaziantep e böyle bir şey yapılır mı? Başı boş olmak baya sıkıntı bence... Gerçek gündem meselelerine dönelim. Suni gündemleri bırakalım. ..
FACEBOOK YORUM


DİĞER GENEL HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 9.Sayı

Memo News 8.Sayı

Memo News 7.Sayı

Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası

MUHİTTİNOGLU TOYOTA

NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU

Oba Makarna