memo

Bugun...
11-12-2017 16:00 Kategori: GENEL

GTO başkanlarından taziye mesajı

GTO başkanlarından taziye mesajı
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Gaziantep Ticaret Odası (GTO) Yönetim Kurulu Başkanı Beyhan Hıdıroğlu ve Meclis Başkanı Settar Konukoğlu, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkan Yardımcısı ve İstanbul Ticaret Odası (İTO) Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Çağlar’ın kalp krizi geçirerek vefat etmesinden ötürü derin üzüntü duyduklarını bildirdiler."

Gaziantep Ticaret Odası (GTO) Yönetim Kurulu Başkanı Beyhan Hıdıroğlu ve Meclis Başkanı Settar Konukoğlu, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkan Yardımcısı ve İstanbul Ticaret Odası (İTO) Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Çağlar’ın kalp krizi geçirerek vefat etmesinden ötürü derin üzüntü duyduklarını bildirdiler.

TOBB Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve İTO Yönetim Kurulu Başkanı Çağlar’ın vefatına ilişkin bir taziye mesajı yayımlayan GTO Başkanları, Türk iş dünyasının önde gelen temsilcilerinden İbrahim Çağlar’ın bugüne kadar üstlendiği görevlerle ülkemize ve İTO’ya büyük katkılar sağladığını dile getirdiler.

GTO Başkanları Hıdıroğlu ve Konukoğlu, “TOBB Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız ve İTO Başkanımız İbrahim Çağlar’ın vefatını derin bir üzüntü ile öğrenmiş bulunuyoruz. İş dünyası çok sevilen, çok kıymetli, üretken bir evladını genç yaşta kaybetti. Çağlar’ın ekonomimize ve ticari hayatın gelişimine büyük katkıları ve emeği olmuştur. Oda ve borsa camiasına verdiği hizmetlerin yanı sıra bir işadamı olarak üretime ve istihdama katkılarıyla her zaman saygıyla anılacak bir isim oldu. Mekânı cennet olsun. Allah rahmet eylesin. Ailesinin ve tüm iş dünyamızın başı sağ olsun” dediler.

 


Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER GENEL HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 1.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 4.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU