memo

Bugun...
02-05-2018 15:53 Kategori: SİYASET

Gaziantep'ten Cumhurbaşkanı Erdoğan'a seçim sözü

Gaziantep'ten Cumhurbaşkanı Erdoğan'a seçim sözü
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın AK Parti Gaziantep İl Kongresi'ne geldiğinde partililere verdiği talimat unutulmadı."

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın AK Parti Gaziantep İl Kongresi'ne geldiğinde partililere verdiği talimat unutulmadı. Partisinden seçimlerde Türkiye'de ilk 10'a girmelerini isteyen Erdoğan'a söz verenlerden biri olan AK Parti Şehitkamil İlçe Başkanı Mehmet Yılmaz sözlerini yerine getireceklerini söyledi.

   

BİN 500 KİŞİ DAHA AK PARTİLİ OLDU  

1 Ocak 2018'de göreve geldiğini ve o günden bu yana durmadan seçim olacakmış gibi çalıştıklarını belirten AK Parti Şehitkamil İlçe Başkanı Mehmet Yılmaz, İlçe teşkilatı olarak 152 mahallenin heyetlerini oluşturduklarını söyledi. Çalışmalara hız kesmeden devam ettiklerini kaydeden Yılmaz, "165 taziye ziyareti olmak üzere çeşitli sivil toplum kuruluşlarına yirmiden fazla ziyaret yaptık. Onlarca toplantılar, hasta ziyaretleri, mahalle toplantıları, nikâh, düğün, yaşlı bakım evleri ziyaretleri olmak üzere toplam 376 etkinliğimiz oldu. Ak Partili olmayan kesimin de görüş ve düşüncelerini almak, onları anlamak ve kendimizi misyonumuzu ve vizyonumuzu daha iyi anlatmak adına birçok ev ziyaretleri yaptık. Bu kapsamda partimize bin 500 kişilik katılım sağladık, Pek yakında katılım sağlayan kardeşlerimize bir tören yapıp rozetlerini takacağız" dedi. 

ERDOĞAN'A SÖZ VERDİLER

AK Parti'de 24 Haziran seçimleri için yaşanan aday adayı yoğunluğundan da bahseden Yılmaz, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın partisinin il kongresi için geldiği Gaziantep'te verdiği 'İlk 10' talimatı da hatırlattı. Seçim tarihi belli olmadan önce de seçimlere hazırlıklı olduklarının altını çizen Yılmaz, sözlerinde duracaklarını ve seçimlerde Gaziantep'i Türkiye'de ilk 10'a girdireceklerini söyledi.Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER SİYASET HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU