memo

Bugun...

CİĞERCİ HÜSEYİN

CİĞERCİ HÜSEYİN

02-08-2017 15:10 Kategori: ASAYİŞ

Gaziantep'te uyuşturucu tacirlerine operasyon

Gaziantep'te uyuşturucu tacirlerine operasyon
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Gaziantep'te üç ayrı adrese yapılan uyuşturucu operasyonunda 315 kök kenevir, 5 bin 500 gram kurutulmaya bırakılmış kenevir bitkisi ile bin 500 gram esrar maddesi ele geçirildi. Operasyonlarda gözaltına alınan 3 kişi ise tutuklandı."

Gaziantep'te üç ayrı adrese yapılan uyuşturucu operasyonunda 315 kök kenevir, 5 bin 500 gram kurutulmaya bırakılmış kenevir bitkisi ile bin 500 gram esrar maddesi ele geçirildi. Operasyonlarda gözaltına alınan 3 kişi ise tutuklandı.
Gaziantep Emniyet Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada, 

"İlimiz genelinde daha sağlıklı ve güvenli ortamın oluşması, sokak suçlarının azalması,  Uyuşturucu Madde İmal ve Ticareti ile Uyuşturucu Sokak Satıcılarının ve İlimizden batı illerine sevkiyatı yapılan uyuşturucunun şüpheliler ile yakalanmasına yönelik yürütmüş oldukları başarılı çalışmalar sonucunda;
Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerimizce elde edilen bir bilginin değerlendirilmesi sonucu, Yeşilkent Mahallesinde bulunan 3 ayrı adreste yapılan eş zamanlı operasyonda Narkotik Detektör Köpeği  BADİ  marifetiyle yapılan aramalarda toplamda boyları yaklaşık olarak 50 cm ile 200 cm arasında olan 315 adet kök kenevir bitkisi, 5 bin 500 gram ağırlığında kurutulmaya bırakılmış kenevir bitkisi, bin 500 gram ağırlığında esrar maddesi ve 4.5 gr metamfetamin maddesi ele geçirildi.
Olayla ilgili olarak M.Ö, M.H.Ö, N.Ö isimli 3 şüpheli şahıs yakalandı. Şüpheli şahıslar hakkında "Uyuşturucu Madde Ticareti Yapmak "  suçundan yasal işlemler devam etmektedir." denildi.Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER ASAYİŞ HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU