memo

Bugun...

TERMİN FUARCILIK

TERMİN FUARCILIK

17-11-2017 23:20 Kategori: GENEL

Gaziantep'te Sigarayı bırakma sözü verenlere çekirdek

Gaziantep'te Sigarayı bırakma sözü verenlere çekirdek
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

" Gaziantep Kent Konseyi Gençlik Meclisi üyeleri, 'Dünya Akciğer Kanseri Günü' sebebiyle stant açarak 'Sigara içme, çekirdek ye' sloganıyla sigara bırakma sözü veren vatandaşlara çekirdek ikram etti."

 Gaziantep Kent Konseyi Gençlik Meclisi üyeleri, 'Dünya Akciğer Kanseri Günü' sebebiyle stant açarak 'Sigara içme, çekirdek ye' sloganıyla sigara bırakma sözü veren vatandaşlara çekirdek ikram etti.
Gaziantep Üniversitesi önünde 'Dünya Akciğer Kanseri Günü' nedeniyle stant açarak 'Sigara içme, çekirdek ye' sloganıyla sigara kullanan vatandaşlara sigarayı bırakmalarını isteyen grup, söz verenlere çekirdek ikram etti.
Gaziantep Kent Konseyi Gençlik Meclisi Başkanı Ercan Oğuz, "17 Kasım Dünya Akciğer Günü dolayısıyla, sigara ve bunun gibi zararlı maddelerin yerine çekirdek gibi gıdaları tüketmelerini sağlamak için buradayız. Bizim Genç Konseyi Gençlik Merkezimizin, Çevre, Spor ve sağlık komisyonumuz tarafından bu çalışma yürütülüyor. Gençlerimizi kötü alışkanlıklardan uzak tutmak amacıyla bu çalışmayı yapmaktayız. Hedef kitlemiz gençler olduğu için standımızı buraya kurduk ve talep gayet iyi" dedi.Kaynak: DHA
Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER GENEL HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 7.Sayı

Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU