Gaziantep'te Kurbanlık fiyatları belirlendi: Cep yakıyor

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Gaziantep'te Kurbanlık fiyatları belirlendi: Cep yakıyor
Abone ol
Gaziantep'te kurbanlık fiyatları belirlendi. Tutana aşk olsun bakalım bu rakamlarla kimler kesebilecek.

Gaziantep'te kurbanlık fiyatları belirlendi. Tutana aşk olsun bakalım bu rakamlarla kimler kesebilecek.

Kurbanlık fiyatları, 2024 Kurban Bayramı'na sayılı günler kala vatandaşların gündeminde yer almaya başladı. Dana, koyun, keçi gibi küçükbaş ve büyükbaş hayvanların canlı kilogram fiyatı netleşmeye başladı. Peki  kurbanlık fiyatı ne kadar? Gaziantep'te  küçükbaş ve büyükbaş canlı hayvan kilo fiyatı ne kadar? İşte dana, koyun, keçi hisse fiyatı listesi.

2024 yılında artan et fiyatları nedeniyle kurbanlık fiyatları da geçen yıla göre bir hayli artış gösterdi. Artan fiyatları değerlendiren Gaziantep kırmızı et üreticileri birliği başkanlığında toplanan 5 oda başkanı ortak karar alarak yeni kurban fiyatlarını belirlediler.

Gaziantep Kırmızı Et Üreticileri Birliği kurbanlık fiyatları: Tosun 255 TL, Düve (Damızlık Vasfi olmayan) 245 TL, Hallik Toklu 250 TL, Diğer Irk Toklu 240 TL, Çebiç Teke 240 TL, Koyun Keçi ( Damızlık vasfı olmayan) 200 TL olarak belirlendi.

İŞTE CEP YAKAN O FİYATLAR

Kaynak:Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler:
 • 2
  SEVDİM
 • 4
  ALKIŞ
 • 6
  KOMİK
 • 11
  İNANILMAZ
 • 8
  ÜZGÜN
 • 53
  KIZGIN
Gaziantep'teki yangında can pazarı yaşandıÖnceki Haber

Gaziantep'teki yangında can pazarı yaşan...

Tahmazoğlu’nun Acı GünüSonraki Haber

Tahmazoğlu’nun Acı Günü

Haber Yorumları

 • Erkan14-05-2024 14:51

  Asılsızdır tavsiye niteligi diyor kesin bilgi yoktur hem iki kişi imza atmamış

 • Etem Sevik13-05-2024 20:59

  ETEM SEVİKKonuk Gazeteci ve Yazar ESKİ AĞAÇ KÜTÜKLERİNİN BÜYÜKLÜĞÜ VE ANLAMI SAYGIDEĞER OKURLAR: Eski ve büyük ağaç kütükleri, doğanın büyüklüğünü ve dayanıklılığını temsil eder. Bu kütükler, yıllar boyunca büyümüş ve olgunlaşmış ağaçlardan olurlar. Eski ve Büyük Ağaç KütükleriOrmanın derinliklerinde, yılların sessiz tanığı olan ağaçlar yükselir. Kökleri toprağın derinliklerine uzanırken gövdeleri gökyüzüne doğru uzanır. Bu ağaçlar, doğanın yaşam döngüsünün bir parçasıdır ve yıllar içinde büyümüş, olgunlaşmış ve güçlenmiştir.Eski ve büyük ağaç kütükleri, bu yaşlı ağaçların son hali olarak karşımıza çıkar. Bu kütükler, yıllarca rüzgarın, yağmurun ve güneşin etkisi altında kalmış, dayanıklılıklarını kanıtlamıştır. Her bir çizgi, her bir çatlak, bu ağaçların hikayesini anlatır. Belki de bir zamanlar kuşların yuva yaptığı, sincapların saklandığı bu kütükler, şimdi sessizce ormanda yatmaktadır.Bu kütükler, sadece doğanın büyüklüğünü değil, aynı zamanda insanın hayatta kalma mücadelesini de temsil eder. Onları kesmek, işlemek ve kullanmak için insanlar yıllarca uğraşmıştır. Eski zamanlarda bu kütükler, evlerin temelini oluştururken, günümüzde de mobilya yapımında kullanılmaktadır.Bir eski ağaç kütüğüne dokunduğunuzda, geçmişin izlerini hissedersiniz. Belki de bu kütük, bir zamanlar çocukların oyun alanıydı veya bir ailenin sohbet ettiği bir banktı. Her bir çizgi, bu anıları hatırlatır ve yaşlı ağacın hikayesini anlatır.Eski ve büyük ağaç kütükleri, doğanın yaşam döngüsünün bir parçasıdır ve saygıyı hak ederler. Onları gördüğünüzde, bu yaşlı ağaçların hikayesini düşünün ve doğanın gücünü takdir edin. ŞiirEski ve Güçlü Ağaç KütükleriDoğanın güzelliklerini korumak ve saygı göstermek önemlidir.Kökleri toprağın derinliklerine uzanır,Gövdeleri gökyüzüne doğru yükselir.Her çizgi, her çatlak bir hikaye anlatır,Rüzgarın, yağmurun ve güneşin dokunuşunu taşır.Bu kütükler, doğanın gücünü ve yaşamın dayanıklılığını simgeler.Eski ağaç kütükleri, sessizce ormanda yatar,Bir zamanlar kuşların yuva yaptığı,Sincapların saklandığı yerlerdi.Onları kesmek, işlemek ve kullanmak için insanlar uğraştı,Ama bu kütükler hala dirençlidir.Bir zamanlar yaşadıkları anıları hatırlatır,Ve doğanın büyüklüğünü gözler önüne serer.Eski ve güçlü ağaç kütükleri,Doğanın yaşam döngüsünün bir parçasıdır.Onlara saygı gösterelim,Çünkü onlar doğanın güzelliklerini korur.

 • İrbaam hoca13-05-2024 20:28

  Yurt dışına göndermek en isabetlisi Diyanet yurtdışında kurban bedelini yanlış hatırlamıyorsam 5700 lira olarak belirledi. Diğer hayır kurumlarında da buna benzer fiyatlar var. Niye burada 25000 - 35000 arası kurban bedeli vereyimki.

 • Mustafa13-05-2024 20:24

  Yalan haber böyle bir fiyat Yok

 • Bir Fakir Emekli13-05-2024 19:40

  İnşallah elinizde kalirda satamazsaniz

 • Mehmet Aydın13-05-2024 19:33

  Allah rızası için yılda bir defa kurban kesiyoruz fiyatları bari bu ayda aşağıda tutalım

 • Niye Etin kilosu kacaki 250 TL olurmu çok günah millet bir kurban kesiyor onuda bırakacağız

 • Garip13-05-2024 18:16

  Nasıl!!!! Eğleniyor muyuz ? Gençler

 • Düşünge13-05-2024 17:13

  İnsanları müslüman olduğuna pişman etmelisiniz... Ramazan'da tüm fiyatlar tavan, kurbanda herşey fahiş fiyata ne yapmaya çalışıyorsunuz anlamadım...

Yorum Yazın

Gaziantep'te vahşice cinayet!
25 Aralık Devlet Hastanesi Heyetinden Başkan Şahin’e Ziyaret
Alperen Ocakları’ndan Çalışıcı’ya ziyaret
Zor; ‘Fatura Yine Basına Kesiliyor’
Erkılınç: Basınımız gerçekçi bir çözüm bulmalı
Meriç: Ev Almak Hayalinde Ötesinde
 Kurban Bayramı öncesi JASAT’tan hayvan hırsızlarına suçüstü
Gaziantep'te servis şoförünü öldüren zanlı tutuklandı
GTB Mayıs Ayı Meclis toplantısı yapıldı
Gaziantep'te şok ölüm! Diş doktoru evinde ölü bulundu
Görevden alınmıştı! Görevine geri dönüyor
Deprem sürecinde ailesini bırakıp Hastaneden ayrılmadı! 
2 günde 13 bin 127 ünite kan bağışı gerçekleşti
Şehitkamil’den ABB Genel Merkezi’ne ziyaret
Florian Nita Gaziantep FK'ya veda etti!
SANKO Okulları Basketbol Takımlarının Şampiyonluk Sevinci
SANKO Okulları Öğrencisinin Türkiye Derecesi
Şehitkamil Aile Merkezleri Rölyef Sergisi sanatseverlerle buluştu
Büyükşehir’in sokak hayvanları için kurduğu model Türkiye’ye örnek oluyor
Köyler arası futbol turnuvası için muhtarlarla istişare toplantısı düzenlendi