Bugun...
19-01-2018 17:24 Kategori: ASAYİŞ

Gaziantep’te gözaltına alınan o müdür serbest bırakıldı

Gaziantep’te gözaltına alınan o müdür serbest bırakıldı
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Gaziantep’te gözaltına alınan Emniyet Genel Müdürlüğü Özel Güvenlik Daire Başkanlığı'nda görevli başmüfettiş ve Isparta eski İl Emniyet Müdürü Halil A. Serbest bırakıldı. "

Gaziantep’te gözaltına alınan Emniyet Genel Müdürlüğü Özel Güvenlik Daire Başkanlığı'nda görevli başmüfettiş ve Isparta eski İl Emniyet Müdürü Halil A. Serbest bırakıldı.

Geçen yıl adı Gaziantep Emniyet Müdürlüğü için geçen Halil A, dün Gaziantep’teçeşitli suçlardan gözaltına alındı. Halil A., Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi'ndeki sorgusunun ardından serbest bırakıldı.

Gaziantep İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi ekipleri, yaptıkları istihbari çalışmayla tarihi eser kaçakçılarına yönelik savcılık talimatıyla bir eve operasyon yaptı. Operasyon yapılan evin Gaziantep Polis Meslek Yüksekokulu'nda eski Müdür Yardımcısı Halil A., olmasıyla ekipler şok yaşadı. Evin sahibi Halil .A. gözaltına alındı. Gözaltına alınan Halil. A.'nın, yapılan kimlik tespitinde Emniyet Genel Müdürlüğü Özel Güvenlik Daire Başkanlığı'nda başmüfettiş olduğu belirlendi.

GAZİANTEP’TE GÖREV YAPMIŞTI

Gaziantep Polis Meslek Yüksekokulu'nda Müdür Yardımcısı iken 20 Ocak 2015'te Resmi Gazete'de yayımlanan İçişleri Bakanlığı kararnamesiyle Isparta'ya İl Emniyet Müdürü olarak atanan ve 20 Ekim 2016'da atandığı Özel Güvenlik Daire Başkanlığı'nda halen başmüfettiş olarak görev yapan Halil .A.'nın, Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi'deki sorgusunun ardından serbest bırakıldı.Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER ASAYİŞ HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 9.Sayı

Memo News 8.Sayı

Memo News 7.Sayı

Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası

MUHİTTİNOGLU TOYOTA

NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU

Oba Makarna