Bugun...

GİRAY FİLO

GİRAY FİLOO

30-08-2019 09:19 Kategori: GENEL

Gaziantep'te bugün bazı yollar trafiğe kapalı olacak

Gaziantep'te bugün bazı yollar trafiğe kapalı olacak
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Zafer Bayramı nedeniyle bugün Gaziantep'te bazı yolların trafiğe kapatılacağı bildirildi. "

Gaziantep Emniyet Müdürlüğü tarafından konuyla ilgili yapılan açıklama şöyle:

"30 Ağustos Zafer Bayramı Etkinlikleri Nedeniyle Trafiğe Kapatılacak Yollar:
30 Ağustos Zafer Bayramı İl Kutlama Komitesince hazırlanan program doğrultusunda 30 Ağustos 2019 Perşembe günü 15 Temmuz Demokrasi Meydanında yapılacak etkinlikle ilgili olarak alınacak trafik tedbirler kapsamında;
- Muammer Aksoy Bulvarı, Emniyet üçlü kavşağından kapatılarak akımın Kıbrıs Caddesi Grand kavşağı istikametine yönlendirilecektir.
- Şehit Yusuf Erin Caddesi, Büyükşehir Belediyesi kavşağından kapatılarak akımın Gazimuhtarpaşa Bulvarı istikametine yönlendirilecektir.
- Tufan Hamamı Caddesi ile 16 Caddenin kesişiminden kapatılarak trafik akımı Kemal KÖKER Caddesi ile Eski Havuzlu kavşak istikametine yönlendirilecektir.
- Kemal KÖKER Caddesi, Zabıta Daire Başkanlığı önünden kapatılarak trafik akımı Sacır Sokak istikametine yönlendirilecektir.
- Hürriyet Caddesinin Maarif Köprülü kavşak alt girişi kapatılarak Atatürk Bulvarı ve Suburcu Caddesi istikametine yönlendirilecektir.
- İstasyon Caddesi- Maarif kavşağından Suburcu Caddesi ile Atatürk Bulvarı istikametine bağlantı yolu (Maarif Kavşağı üstü) kapatılacaktır.
- Dayı Ahmet Ağa Sokak kapatılarak trafik akımı Karagöz Caddesi ile Gaziantep Kalesi istikametine
yönlendirilecektir.
- Dere Kenarı Caddesinin Ali Nacar Camii kavşağından Stad kavşağına kadar olan kısmı kapatılarak, trafik akımı Kepkep sokak istikametine yönlendirilecektir.
- İstasyon Caddesinin Eski Müze Kavşağından kapatılarak trafik akımı Kamil Ocak Caddesi ve Köprü sokak üzerine yönlendirilecektir.

-Muammer Aksoy Bulvarı ile 36016 Sokak kesişimi kapatılarak trafik akımı Kamil Ocak Caddesi üzerinden yönlendirilecektir.
- Sebahat Göğüş Caddesi ile Muammer Aksoy Bulvarı kesişimi kapatılarak trafik akımı Gençlik Spor İl Müdürlüğü istikametine yönlendirilecektir.
30 Ağustos 2019 Cuma günü saat 07.00’ dan 15 Temmuz Demokrasi Meydanındaki etkinlikler bitimine kadar araç trafiğine kapatılacaktır.
Kamuoyuna saygıyla duyurulur."Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER GENEL HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 9.Sayı

Memo News 8.Sayı

Memo News 7.Sayı

Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU

Oba Makarna