memo

Bugun...

GİRAY FİLO

GİRAY FİLOO

05-05-2018 11:13 Kategori: SİYASET

Gaziantep'te AK Parti temayülü başladı

Gaziantep'te AK Parti temayülü başladı
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"​24 Haziran seçimleri için aday adaylarını belirleyen AK Parti Gaziantep teşkilatı temayüle başladı. Gaziantep'in Ankara'daki sevilen bürokratlarından Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Abdullah Tancan temayül salonunda ilgi odağı oldu. "

24 Haziran seçimleri için aday adaylarını belirleyen AK Parti Gaziantep teşkilatı temayüle başladı. Gaziantep'in Ankara'daki sevilen bürokratlarından Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Abdullah Tancan temayül salonunda ilgi odağı oldu. 

ABDULLAH TANCAN İLGİ ODAĞI OLDU

Aday adaylarını belirleyen AK Parti Gaziantep teşkilatı için temayül başladı. Gaziantep'in Ankara'daki sevilen bürokratlarından Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Abdullah Tancan temayül salonunda ilgi odağı oldu. Tancan'ı sevenleri coşkuyla karşıladı.   

BİN 582 KİŞİ OY KULLANACAK

Ak Parti’de milletvekili aday adayları için temayül başladı. 144 aday adayı, temayül yoklamasında milletvekili olarak görmek isimleri yazacaklar. Bin 582 kişinin oy kullanacağı temayülde Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Fikret Murat Tural da ilgiyle karşılandı. Temayül sonrasında sandıklar Genel Merkez’de açılacak. Adaylar, önümüzdeki hafta da mülakata alınacak.

DELEGELER SALONA SIĞMADI

Yoğun bir katılımla gerçekleşen temayülün divan başkanlığını AK Parti Yerel Yönetimler Başkanı Erol Kaya, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin ve AK Parti Gaziantep İl Başkanı Eyup Özkeçeci yaptı. Ayrıca Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu ve Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu da temayüle katılanlar arasında yer aldı. Katılımın yoğunluğundan dolayı delegeler salona sığmadı. 

TEMAYÜLDE RENKLİ GÖRÜNTÜLER OLUŞTU

AK Parti Gaziantep eski milletvekillerinden Mehmet Sarı'nın da katılım gösterdiği temayülde aday adayları kapıda karşılandı. Gelen misafirlere çakmak, kalem gibi eşyaların hediye edildiği temayülde renkli görüntüler oluştu.Kaynak: Haber Merkezi
Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER SİYASET HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 9.Sayı

Memo News 8.Sayı

Memo News 7.Sayı

Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU