memo

Bugun...
04-01-2018 13:06 Kategori: TEKNOLOJİ

Gaziantepspor gündem oldu, Mustafa Teke yorumladı!

Gaziantepspor gündem oldu, Mustafa Teke yorumladı!
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Son günlerde kapandı kapanacak denilen Gaziantepspor biranda Türkiye spor kamuoyunun gündemine yerleşti. Durum böyle olunca ulusal spor kanalları ve radyo kanalları Olay Medya Spor Müdürü Mustafa Teke'yi telefonla sık sık canlı yayına bağlayarak takım hakkında ve gelişmeler hakkında bilgi aldılar. "

Son günlerde kapandı kapanacak denilen Gaziantepspor biranda Türkiye spor kamuoyunun gündemine yerleşti. Durum böyle olunca ulusal spor kanalları ve radyo kanalları Olay Medya Spor Müdürü Mustafa Teke'yi telefonla sık sık  canlı yayına bağlayarak takım hakkında ve gelişmeler hakkında bilgi aldılar. 

Geçtiğimiz Pazar günü yönetimin ve futbolcuların açıklamasından sonra kulübün kapatılacağı söylentileri Gaziantepspor'u biranda gündeme taşıdı. Ulusay radyo kanalları ve televizyon kanalları Olay Medya Spor Müdürü Mustafa Teke'yi sık sık telefonla canlı yayına bağlayarak gelişmeler hakkında bilgi aldılar. Olay Medya Spor Müdürü Mustafa Teke ise ulusal kanallarda Gaziantepspor'la ilgili bilgiler vererek, "Bir kulübü kapatmak kolay değil. Niye siz bakkal dükkanı mı kapatıyorsunuz. Bu işin bazı mevzuatları var. Türkiye Futbol Federasyonu kendi maç takvimizini sezon başında hazırlamış, yayıncı kuruluş buna göre program hazırlamış, iddia aynı keza. Öyle keyfi olarak ben kapattım demekle bu iş olmaz. Bu işin tek çıkar yolu kongreye gitmek ve güçlü bir yönetim oluşturmaktır. Gaziantepspor için şu ana kadar kimseden ses çıkmadı. Vali beyle görüştüler yine bir sonuç alınamadı. Bu yönetimin acilen ya bırakması, yada kongreye gitmesi gerekiyor" diye yorumladı. 


Gaziantepspor alt yapısından yetişen bir futbolcunun yazdıkları, yürek burktu. kulübün geldiği noktayı ve kendi hayallerini anlatan bu futbolcunun  söyledikleri Gaziantepspor’un ne hale düştüğünü gösteriyor. “Nice umutlarla başladım futbola” diyerek sözlerine başlayan bu futbolcu 15 yaşında olduğunu hayalleri olduğunu belirtirken “Hergün hayalleriyle uyuyup uyandığım takımın kapanması felaket gibi bir şey” dedi. 


Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER TEKNOLOJİ HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 1.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 4.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU