memo

Bugun...

TERMİN FUARCILIK

TERMİN FUARCILIK

31-01-2019 16:25 Kategori: SPOR

Gaziantep'i temsil edecekler!

Gaziantep'i temsil edecekler!
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Şahinbey Belediye Gençlik ve Spor Kulübü sporcularından Seydi Vakkas Dağdelen ve Kazım Köse Milli Takım arması altında ülkemizi temsil edecekler."

Şahinbey Belediye Gençlik ve Spor Kulübü sporcularından Seydi Vakkas Dağdelen ve Kazım Köse 13-17 Şubat 2019 tarihinde Antalya’da yapılacak olan uluslararası müsabakaya katılarak ülkemizi ve şehrimizi temsil edecekler. Şahinbey Belediye Gençlik ve Spor Kulübü sporcularından Seydi Vakkas Dağdelen Büyükler 68 kg da Kazım Köse ise Gençler 78 kg da Milli Takım adına ülkemizi temsil edeceklerdir.

Şahinbey Belediye Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Cuma Güzel, sporcuların ortaya koyduğu başarıdan dolayı mutlu olduğunu belirterek,  “Şahinbey Belediyesi olarak her zaman sporun ve sporcunun yanında olduk. 11 ayrı branşta 16.000 lisanslı sporcumuz bulunuyor. Gençlerimizin ve vatandaşlarımızın spor yapabilmeleri için birçok spor alanları oluşturduk. Bu anlamda önemli çalışmalara imza attık. Sporcularımızdan Seydi Vakkas Dağdelen ve Kazım Köse spora yaptığımız yatırımların önemli dönüşümlerinden sadece biri. Sporcularımız Milli Takım arması altında ülkemizi ve şehrimizi temsil edecekler. Her ikisine de başarılar diliyorum ” dedi.Kaynak: Haber Merkezi
Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER SPOR HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU