memo

Bugun...
17-10-2016 11:19 Kategori: GÜNDEM

Gaziantep teröre boyun eğmez

Gaziantep teröre boyun eğmez
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Birlik Vakfı Gaziantep İl Başkanı Mehmet Fatih Aslan, Gaziantep’in bölücü terör örgütlerine karşı her zaman dimdik durduğunu belirterek, ‘’ Antep Gazi olur,Şehit olur ama teslim olmaz, terörden beslenenler yine terörün döktüğü kanda boğulacaktır. Bizlere tarifsiz acılar yaşatan bu hain saldırıları nefret ve şiddetle kınıyoruz.’’ dedi."

Birlik Vakfı Gaziantep İl Başkanı Mehmet Fatih Aslan, Gaziantep’in bölücü terör örgütlerine karşı her zaman dimdik durduğunu belirterek, ‘’ Antep Gazi olur,Şehit olur ama teslim olmaz, terörden beslenenler yine terörün döktüğü kanda boğulacaktır. Bizlere tarifsiz acılar yaşatan bu hain saldırıları nefret ve şiddetle kınıyoruz.’’ dedi.

Gaziantep’te 2 İŞID hücre evine yapılan operasyon sonrası bölücü terör örgütlerine tepkiler çığ gibi büyümeye başladı. Birlik Vakfı Gaziantep İl Başkanı Mehmet Fatih Aslan, yaptığı yazılı açıklama ile hain terörü sert bir dille eleştirirken, teröre karşı en büyük gücün birliktelik olduğuna dikkat ekti.

"TERÖR BİZİ YILDIRAMAYACAK"

Gaziantep’in tarihten bu yana hep barış kenti olarak anıldığına dikkat çeken Aslan, ‘’ Gazi Şehrimiz tarihini kahramanlık destanlarıyla yazmış, bağımsızlığını kahramanca mücadele vermiş, bu uğurda gözünü bile kırpmadan canını veren şehitleri ile kazanmıştır. Hiçbir kalleş saldırı, hiçbir hain pusu, Barış Şehri olan Gazi Şehirimizin beraber yaşama kararlılığından, bölünmez bütünlüğünden döndüremeyecektir. Yüzyıllarca üzerinde birlikte kardeşçe yaşadığımız topraklarımıza, birlikte yaşama isteğimize nifak tohumları ekmeye çalışanları kınıyoruz. Hain saldırı, kardeşliğimizi asla zayıflatmayacaktır. Gücümüzü, kardeşliğimizi muhafaza ederek bir kez daha göstereceğiz. Bu alçak saldırılar, milletimizin sahip olduğu birlik ve beraberliğini bundan önce olduğu gibi bundan sonra da yıkmaya yetmeyecektir.’’ Dedi.

SAĞDUYULU OLMALIYIZ

Açıklamasında sağduyu, birlik ve beraberlik mesajları veren Aslan, şunları söyledi: "Gazi Şehrimize düşen görev sağduyulu olmak, terör örgütlerinin ve onları kurgulayan oyun kurucuların tuzağına düşmemektir Unutulmamalıdır ki; Antep Gazi olur, Şehit olur ama teslim olmaz, terörden beslenenler yine terörün döktüğü kanda boğulacaktır. Bizlere tarifsiz acılar yaşatan bu hain saldırıları nefret ve şiddetle kınıyorum. Vatan uğruna bir an bile tereddüt etmeden canını ortaya koyan Şehitlerimize rahmet, kederli ailelerine ve milletimize sabır, yaralılarımıza şifa diliyorum” dedi.HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER GÜNDEM HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU