Bugun...
20-01-2018 13:21 Kategori: SPOR

Gaziantep lisesi futbolda Gaziantep şampiyonu oldu

Gaziantep lisesi futbolda Gaziantep şampiyonu oldu
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Gaziantep'in eğitimde markası olan Gaziantep Lisesi tarihi bir okul olması, yetiştirdiği ve mezun ettiği kişiler arasında siyaset, bürokrasi, sanat, spor, sivil toplum gibi farklı alanlarda ülkemize ve milletimize hizmet eden önemli kişilerin olması, sosyal, kültürel ve sportif alanlarda da Gaziantep, Türkiye, Avrupa ve dünya derecesi kazanan öğrencileri ile Gaziantep'i en iyi şekilde temsil etmeye devam ediyor."

Gaziantep'in eğitimde markası olan Gaziantep Lisesi tarihi bir okul olması, yetiştirdiği ve mezun ettiği kişiler arasında siyaset, bürokrasi, sanat, spor, sivil toplum gibi farklı alanlarda ülkemize ve milletimize hizmet eden önemli kişilerin olması, sosyal, kültürel ve sportif alanlarda da Gaziantep, Türkiye, Avrupa ve dünya derecesi kazanan öğrencileri ile Gaziantep'i en iyi şekilde temsil etmeye devam ediyor.

Gaziantep Lisesi Futbol Takımı 2017-2018 eğitim-öğretim yılında Futbol Gençler kategorisinde Gaziantep Şampiyonu oldu. Bu yıl oynadığı tüm maçları kazanan ve  37 gol atan Gaziantep Lisesi Futbol Takımı, 2016-2017 eğitim-öğretim yılında da Gaziantep Şampiyonu olarak katıldığı bölge ve Türkiye maçlarında başarılı bir performans sergileyerek Türkiye 4. olmuştur.

Gaziantep Lisesi Müdürü Mehmet Kürşat Hamurlu, şampiyon olan takım oyuncularını ve takım sorumlusu Beden Eğitimi Öğretmeni Abdülhamit TÜRKASLAN'ı tebrik ederek, Gaziantep Lisesi'nin akademik başarının yanı sıra sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerde de başarılar kazanarak  eğitimde Gaziantep'i en iyi şekilde temsil etmeye devam edeceğini ifade etti. Gaziantep lisesi futbol Takımı sorumlusu Beden Eğitimi Öğretmeni Abdülhamit Türkaslan da, oyuncularını tebrik ettiğinin, hedeflerinin Türkiye Şampiyonluğu olduğunu ifade etti.

 


Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER SPOR HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU