Bugun...

GİRAY FİLO

GİRAY FİLOO

24-05-2018 09:29 Kategori: GENEL

Gaziantep İMO Türkiye’nin her yerinde

Gaziantep İMO Türkiye’nin her yerinde
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"​İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) Gaziantep Şubesi, üyelerinden gelen talepler doğrultusunda teknik gezilere devam ediyor. İnşaat mühendisleri son olarak Türkiye'nin en önemli projeleri arasında yer alan 3. Havaalanı ve Kuzey Marmara Otobanı ile Bahçe-Nurdağı Varyant Projesine teknik gezi düzenledi."

İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) Gaziantep Şubesi, üyelerinden gelen talepler doğrultusunda teknik gezilere devam ediyor. İnşaat mühendisleri son olarak Türkiye'nin en önemli projeleri  arasında yer alan 3. Havaalanı ve Kuzey Marmara Otobanı ile Bahçe-Nurdağı Varyant Projesine teknik gezi düzenledi.

DÜNYANIN EN BÜYÜK HAVAALANI

Üyelerinin teknik becerilerini geliştirmek amacıyla özellikli projelere yönelik düzenlenen gezilerine devam eden İnşaat Mühendisleri Odası Gaziantep Şubesi bu kez İstanbul'a yapılacak olan 3. havaalanı projesi ile Kuzey Marmara Otoban Projesini inceledi. Dünyanın en büyük havaalanı projesi olan 3. havaalanı ile ilgili teknik bilgiler alan Gaziantepli inşaat mühendisleri, mühendislik alanındaki çalışmaları da yerinde görme fırsatı buldu.

MAYIS AYI DOLU DOLU GEÇİYOR

Mayıs ayında yoğun bir faaliyet dönemi geçiren İMO Gaziantep Şubesi üyeleri ve inşaat mühendisliği bölümü öğrencileri Türkiye'nin en uzun demiryolu çift tüp geçidi olan Bahçe-Nurdağı Varyant Projesine de teknik gezi düzenledi. Geziye katılan mühendisler ve öğrenciler, Bahçe ve Nurdağı ilçelerini birbirine bağlayacak olan her biri 10 bin 200 metre uzunluğundaki Türkiye'nin en uzun demiryolu çift tüp geçidi olacak projeyi inceleyerek, teknik bilgiler aldı.

İMO YAPI FUARI'NDAYDI

Gaziantepli inşaat mühendisleri, İMO Gaziantep Şubesinin organizasyonu ile TURKEY BUİLD 2018 İSTANBUL Yapı, İnşaat Malzemeleri ve Teknolojileri Fuarına katıldı.  İstanbul'da gerçekleşen fuara katılan Gaziantepli inşaat mühendisleri, sektördeki yenilikleri görme imkanı buldu. Türkiye'nin alanındaki en prestijli fuarlarından biri olan Yapı Fuarına katılan inşaat mühendisleri, fuardaki stantları gezerek, firmaların projeleri ve sektördeki teknolojik gelişmeler hakkında detaylı bilgi alma imkanı buldu.  

TEKNİK GEZİLERİ ÖNEMSİYORUZ

İnşaat Mühendisleri Odası Gaziantep Şube Başkanı Gökhan Çeliktürk, üyelerinin mesleki gelişimlerine katkıda bulunmak amacıyla düzenlenen gezilere devam edeceklerini belirterek, "Teknik gezileri ve fuarları çok önemsiyoruz. Üyelerimizin mühendisliğin farklı alanlarındaki özellikli projeleri yerinde görerek, tecrübe paylaşımının sağlanması ve sektörel gelişmelerin yakından takip edilmesi amacıyla düzenlediğimiz geziler son derece verimli geçiyor" şeklinde açıklamada bulundu.Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER GENEL HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 9.Sayı

Memo News 8.Sayı

Memo News 7.Sayı

Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası

MUHİTTİNOGLU TOYOTA

NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU

Oba Makarna