memo

Bugun...
08-06-2018 10:41 Kategori: GENEL

Gaziantep çevre topluluğu çevre haftasında

Gaziantep çevre topluluğu çevre haftasında
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Gaziantep Kent Konseyi Çevre Topluluğu, Gaziantep Büyükşehir Belediyesi, Gaziantep Çevre Şehircilik İl Müdürlüğü, TEMA Vakfı Gaziantep il Temsilciliği, öğrenciler, vatandaşlar ve çevreye duyarlı kurum ile kuruluşların katıldığı çevre haftası kapsamındaki etkinlikler Gaziantep’te başladı."

Gaziantep Kent Konseyi Çevre Topluluğu, Gaziantep Büyükşehir Belediyesi, Gaziantep Çevre Şehircilik İl Müdürlüğü, TEMA Vakfı Gaziantep il Temsilciliği, öğrenciler, vatandaşlar ve çevreye duyarlı kurum ile kuruluşların katıldığı çevre  haftası kapsamındaki etkinlikler Gaziantep’te başladı.
AÇILIŞ KIRKAYAK PARKI’NDA YAPILDI

Gaziantep Kent Konseyi Çevre Topluluğu 5 Haziran Dünya Çevre Günü etkinlikleri kapsamında  Kırkayak Parkında yapılan açılış törenine katılarak katılımcılara bilgilendirmelerde bulundu.


BAYRAMLI İLKOKULU ÖĞRENCİLERİNE YAŞANABİLİR BİR ÇEVRE EĞİTİMİ VERİLDİ

Kent Konseyi Çevre Topluluğu üyeleri Şahinbey Bayramlı İlkokulu/Ortaokulu öğrencileri ile bir araya gelerek yaşanabilir bir çevre konusunda farkındalığın önemine dikkat çekildi.

KENT KONSEYİ ÇEVRE TOPLULUĞU MASAL PARK’TA BİLGİLENDİRME STANDI AÇTI

Kent Konseyi Çevre Topluluğu adına Metin ÜCÜK " Küresel ısınma, kirlilik, çölleşme, su kaynaklarının azalması dünyanın en önemli sorunlarındandır. Dünyayı tehdit eden bu sorunlar ancak bütün ülkelerinin birlikte hareket etmesiyle çözüme kavuşturulabilir. Toplumda çevre bilinci oluşturmak en büyük amacımızdır. Sürdürülebilir kalkınmada çevrenin mutlaka dikkate alınması gerekmektedir. Gelecek nesillere daha yaşanabilir bir çevre bırakmak için yapılan çalışmalar hızla devam ediyor. Herkes bu konuda elinden geleni yapmalıdır." dedEditör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER GENEL HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 1.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 4.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU