memo

Bugun...

GİRAY FİLO

GİRAY FİLOO

11-05-2018 15:37 Kategori: GENEL

GAÜN Hastanesi'nde çocuklar için kermes

GAÜN Hastanesi'nde çocuklar için kermes
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Gaziantep Üniversitesi Şahinbey Araştırma ve Uygulama Hastanesi Pediatri Servisi’nde, hastanede tedavi gören çocuklar için kermes düzenlendi."

Gaziantep Üniversitesi Şahinbey Araştırma ve Uygulama Hastanesi Pediatri Servisi’nde,  hastanede tedavi gören çocuklar için kermes düzenlendi.  Pediatri Sorumlu Hemşiresi Arzu Küsmüş öncülüğünde, servis çalışanları ve gönüllülerin katkıları ile düzenlenen etkinlik hastane poliklinik girişinde yapıldı.

Etkinliğin gerçekleşmesine öncülük eden, Pediatri servisinde yatan çocuklar yararına ramazanda erzak yardımı, bayramlık almak için bu kermesin düzenlendiğini vurgulayan Pediatri Sorumlu Hemşiresi Arzu Küsmüş , “Bu organizasyonumuzda; hastane yönetimimiz, hastane yemekhanesi, sendikası, hemşirelerimiz, gönüllülerimiz başta olmak üzere birçok insan elini taşın altına koydu. Ve böylelikle çok güzel bir sonuç ortaya çıktı. Biz bu tür etkinlikleri sıklıkla yapıyoruz. Sayın Başhekimimiz Doç. Dr. Suat Zengin ve hastane yönetimimiz bizi her zaman destekledi. Bizim hasta potansiyelimiz genellikle kırsal kesimden oluyor ve bu hastaların çoğu uzun süreli tedavi gören hastalar. Bu bayram bu hastalarımızı mutlu etmek istedik. Hastalarımızın bir nebze de olsa huzur bulması için yüzlerinin gülmesi için servisimizde de bu tür etkinlikler yapıyoruz. Ve herkesi bu etkinliklerimize destek vermeye bekliyoruz. Emeği geçenlere de teşekkürlerimizi sunuyoruz” ifadelerine yer verdi.

 


Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER GENEL HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 9.Sayı

Memo News 8.Sayı

Memo News 7.Sayı

Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU