memo

Bugun...

GİRAY FİLO

GİRAY FİLOO

02-01-2020 09:04 Kategori: GENEL

Evlilik Teklifi

Evlilik Teklifi
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Evlilik, sevdiğiniz insanla hayatınızı birleştirme adına atılan en güzel ve en kutsal adımdır. Her insanın hafızasında yer edinen unutamadığı ya da unutmak istemeyeceği anlar vardır. Bunların en başında şüphesiz evlilik teklifi aldığı an gelmektedir."

Bu denli duygu yüklü ve büyük bir öneme sahip eşsiz anın, bünyesinde barındırdığı her detay kusursuzluk içermelidir. Aşık olduğunuz kadına koca bir ömre yelken açmak isteğinizi dile getirdiğiniz evlilik teklifi, tüm incelikleriyle düşünülmelidir. Yapacağınız şey öyle özel olmalı ki, hayatınıza dokunan kadının mutluluktan ayaklarının yere değmemesi gerekir. Ness Yachting, birbirinden özgün organizasyonları ile bu özel anın önemini eşsiz bir şekilde vurguluyor.

Yatta Evlilik Teklifi ile Aşık Olduğunuz Kadını Büyüleyin

Evlilik teklifi alınan an kadar kutsal bir olgu daha yoktur. Şöyle bir düşünüldüğünde, yüreğinize dokunan o özel insanla sadece sevgiyi değil, bütün hayatınızı paylaşacaksınız. Bu yüzden gerçekleştirilen evlenme teklifi, her detayıyla kusursuz olmalıdır. Bu durumu en güzel şekilde nasıl gerçekleştirebilirim diye düşünmenize gerek kalmıyor. Ness Yachting'in yatta evlilik teklifi organizasyonu ile sevdiğiniz kadını bulutların üzerine çıkarabilirsiniz. Peki sizi nasıl sürprizler bekliyor? Öncelikle yat ve iskele firmamız tarafından şık bir şekilde süsleniyor. Yatın içerisinde gerçekleştirilen düzenlemeler ve süslemeler, konsepte uygun bir şekilde tasarlanıyor. Sonrasında senaryolu sürpriz bir karşılama odağında yemek masasına getiriliyorsunuz. Mumlar, kırmızı şarap, konuşma esnasında sözcüklerinize arkadan eşlik eden romantik fon müzik ve daha nicesi gecenizi taçlandırıyor. Baş harflerinizin yer aldığı kalpler ve hologram gösteri ile, ileri teknolojiye de yer veriliyor. Bunun yanı sıra 3D havai fişek ve volkan gösterisi, gecenin ihtişamına bambaşka bir aura kazandırıyor. Siz evlenme teklifinizi gerçekleştirirken, profesyonel fotoğraf ve video çekimleriyle bu özel anınız ölümsüzleştiriliyor. Üstelik soft içecek sınırsız bir şekilde hizmetinize sunuluyor. Evlilik teklifi organizasyonu dendiğinde akla ilk gelen Ness Yachting, bünyesinde barındırdığı her detay ile bu anlamlı güne ev sahipliği yapıyor.

Boğazın Tam Ortasında Evlilik Teklifi

İstanbul'un en güzel yerinde, boğazın tam ortasında ruhunuza hitap eden kadına evlilik teklifi yapabilirsiniz. Sarf edeceğiniz içten sözcükler ile gerçekleştireceğiniz bu teklife bütün şehir şahitlik edecek. Sevdiğiniz kadınla yeni bir hayata adım atacağınız bu özel günde, tüm incelikler firmamız ayrıcalığıyla vücut buluyor. Ness Yachting'in avantajlı paket fırsatlarını incelemek ve bu özel gecenin romantizmini doruklarda yaşamak için sizleri en kısa zamanda https://nessyatkiralama.com/evlilik-teklifi-organizasyonu/ web sayfamıza bekliyoruz.Kaynak: Haber Merkezi
Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER GENEL HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 9.Sayı

Memo News 8.Sayı

Memo News 7.Sayı

Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU

Oba Makarna