memo

Bugun...

GİRAY FİLO

GİRAY FİLOO

29-09-2021 11:52 Kategori: SAĞLIK

Essence

Essence
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Almanya'da 2011 yılında kurulan Essence bir kozmetik markasıdır. "

Almanya'da 2011 yılında kurulan Essence bir kozmetik markasıdır. 75'den fazla ülkede satış noktası bulunmaktadır. Kaliteye çok önem verirler. Bu yüzden her geçen gün başarıları artmaktadır. Far paleti, rimel, göz kalemi ve dudak parlatıcı gibi ürünlerin imalatını yapmaktadır. Ayrıca geri dönüşüm ve hayvanlara çok önem verir. Dolayısıyla testleri kesinlikle hayvanlar üzerinde gerçekleştirilmez. Her yasa hitap eden ürünler mevcuttur.

Essence Ürünlerinin Özellikleri

Essence Mat Makyaj Sabitleme Spreyi: Ciltte parlama sorununu giderir. Makyajın uzun sure sabitlenmesine olanak tanır. Essence Make Me Brow Kaş Maskarası No: 01: Şekil, renk ve yoğunluk sağlar. 

Essence This Is Me Ruj No:06 Real: Birçok renk seçeneği mevcuttur. Ayrıca dudak çevresini nemlendirir. Essence The Rose Edition Far Paleti: Kremsi bir dokudadır. Dolayısıyla fırça kullanmadan parmaklarınızla bile kolay bir şekilde uygulayabilirsiniz. Kalıcı özelliği de vardır.

 Essence Makyaj Sabitleyici Sprey: Parlamanın önüne geçer. Tere karşı dayanıklıdır. Sprey olduğu için kullanılması oldukça kolaydır. Essence Köpük Fondöten -MattHoney No: 03: Yüzünüze mat bir görünün kazandırır. Gözenekleri tıkamaz.

Tüm Essence ürünlerine https://www.kozmela.com/essence sayfasından ulaşabilirsiniz.


 Kaynak: Haber Merkezi
Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER SAĞLIK HABERLERİ
gazete manşetleri MemoNews
Memo News 12.Sayı

Memo News 11.Sayı

Memo News 10.Sayı

Memo News 9.Sayı

Memo News 8.Sayı

Memo News 7.Sayı

Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
SPOR MANŞETLERİ