memo

Bugun...

GİRAY FİLO

GİRAY FİLOO

02-11-2021 14:24 Kategori: GENEL

Eski WhatsApp mesajlarını silmek isteyenler için önemli yenilik!

Eski WhatsApp mesajlarını silmek isteyenler için önemli yenilik!
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp, mesajları herkesten silmeye olanak sağlayan "Herkesten Sil" özelliğini bundan yıllar önce kullanıma sunmuştu. WhatsApp'ın son Android beta sürümüne göre ise WhatsApp, "Herkesten Sil" özelliği için süre sınırını uzatıyor. Zira, 3 aya kadar eski WhatsApp mesajlarının silinmesine izin verildiği tespit edildi."

WhatsApp, "Herkesten Sil" özelliğini kullanıma sunalı çok uzun zaman oldu. WhatsApp'tan mesaj silme özelliğinin süre sınırı da bulunuyordu. Bu sınır ilk olarak yedi dakikaya ayarlanmıştı. Bu sayede 7 dakika önce gönderilmiş bir mesajı herkesten silebiliyordunuz. Bir süre sonra ise bu sınır bir saatten fazlaya çıkarılmıştı. Şimdi ise WhatsApp'ın "Herkesten Sil" özelliği için süre sınırını uzatmaya çalıştığı bildiriliyor. Görünüşe bakılırsa bu sınır, fazlasıyla uzayacak.

WHATSAPP'TAN MESAJ SİLME SÜRESİ DEĞİŞİYOR

WhatsApp'ın 2.21.23.1 kodlu Android beta sürümünde, WhatsApp'ın mesaj silmek için uyguladığı süre sınırını belirsiz bir süreye çıkardığını fark eden WABetaInfo, 3 ay önce gönderilen bir mesajın silinmesine izin verildiğini tespit etti. Yani 3 ay önce gönderilen bir mesaj, bu beta sürümünde silinebilir hale geldi.Kaynak: Haber Merkezi
Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER GENEL HABERLERİ
gazete manşetleri MemoNews
Memo News 12.Sayı

Memo News 11.Sayı

Memo News 10.Sayı

Memo News 9.Sayı

Memo News 8.Sayı

Memo News 7.Sayı

Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
SPOR MANŞETLERİ