memo

Bugun...
10-01-2018 22:27 Kategori: GENEL

Erdem Koleji ‘Eko Okul Projesi’ Çalışmalarını Sürdürüyor

Erdem Koleji ‘Eko Okul Projesi’ Çalışmalarını Sürdürüyor
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Erdem Koleji ilkokul öğrencileri ‘Bir Deniz Masalı’ isimli tiyatro gösterisiyle çevre kirliliğine dikkat çektiler"

Erdem Koleji ilkokul öğrencileri  ‘Bir Deniz Masalı’ isimli tiyatro gösterisiyle çevre kirliliğine dikkat çektiler. Çevre kirliliğinin insan sağlığına olan etkilerini eğlenirken öğrendiler.

  Erdem Koleji ilkokul 2’nci sınıf Drama Kulübü öğrencileri Eko Okul Projesi kapsamında, çevre kirliliğine dikkat çekmek, çevre kirliliğinin insan sağlığına olan olumsuz etkilerini belirtmek için ‘Bir Deniz Masalı’ adlı tiyatro gösterisiyle okulun öğrencileriyle buluştu. Tiyatro gösterisinden önce okulun hemşiresi Zehra Yıldırım öğrencilere çevre kirliliği ve hijyen ile ilgili bilgilendirmelerde bulundu. Öğrencilerin ve velilerin katılımıyla gerçekleştirilen tiyatroya ilgi büyüktü.

Eko-Okul Programı; okullarda öğrencilere çevre bilinci, çevre yönetimi ve sürdürülebilir kalkınma eğitimi vermek için uygulanan bir programdır. Program dahilinde yaptıkları çalışmalar sayesinde üstün başarı sağlamış okullar Yeşil Bayrakla ödüllendirilir.  Erdem Koleji yaptığı çalışmalarla 5 yıldır Yeşil Bayrak ödülünü gururla taşımaktadır. Kaynak: Haber Merkezi
Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER GENEL HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 1.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 4.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU