memo

Bugun...

GİRAY FİLO

GİRAY FİLOO

01-11-2020 22:44 Kategori: TEKNOLOJİ

En Kaliteli Pvp Serverler Nasıl Bulunur?

En Kaliteli Pvp Serverler Nasıl Bulunur?
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Pvp serverler mmorpg dosyaları halka açık bir şekilde açık kaynak kodlu olarak paylaşıldığından bu yana bir çok kişi tarafından kurulabilir ve yayınlanabilir olmuştur."

 Oyun dosyalarının açık kaynaklı olarak bir çok kişinin eline geçince, herkes pvp server açmak istemiştir. Piyasanın da kaliteli ve kalitesiz pvp serverler ile dolmasını sağlamıştır. Durum böyle olunca hangi pvp serverin daha kaliteli ve daha kurumsal olduğunun anlaşılması oldukça güç bir hal almıştır. Oyuncular pvp kenti üzerinde buldukları yeni açılacak bir oyuna heyecanla başladıklarından dolayı kapanıp kapanmayacağını ilk etapta çok dert etmemektedirler. İlerleyen zamanlarda amatör oyun sahipleri aldıkları ufak bir saldırıda veya yaşadıkları ufak bir problemde oyunu kapatıp oyuncularını yüzüstü bırakmışlardır. Dolayısıyla kaliteli ve kurumsal bir oyun bulmak pvp oyuncuları için iyi bir başlangıç olacaktır.

Kaliteli Metin2 ve Knight Online Pvp Serverler

Kalitede arayışındaki kriteriniz oyunun saldırı korumalı ve iyi oluşturulmuş olmasıysa öncelikle bu iş için yaş çok önemlidir. Bazı metin2 pvp serverler 12 13 senedir hizmet vermektedir. Şimdi diyebilirsiniz ki bir oyun nasıl 12 – 13 sene açık kalabilir? Elbette hiçbir pvp serverin ömrü bu kadar sürmemektedir ancak hazırlamış oldukları oyun düzenleri sezonluk oyunlar olduğu için sene de 1 kez sıfırlanarak tekrar açılmaktadır. Bildiğiniz üzere pvp serverler kolay oldukları için oyun sonuna yaklaşmanız ana mmorpg oyunlarına göre oldukça kolaydır. Oyun bittiğinizde de server sahibinin oyunu kapatmaktan başka çaresi kalmamaktadır. Oyunun bitmesi de online sayısından anlaşılmaktadır. Oyununuz her ne kadar tutmuş olsa da oyun sonuna gelindiğinde online sayısı oldukça düşecektir. Online sayısı düşme olayı oyunun ilk ayında oluyorsa zaten o oyun başarısız bir pvp server olmuştur. 

Bu durum knight online pvp serverler’de birazcık farklı olabilir. Pvp-kenti yazılarına göre knight online pk serverlerde oyun kaç yaşında olursa olsun oyuncular zaman zaman girerek pk serverin tadını çıkarmaktadırlar. Bu türün en güzel örneği ve halen günümüzde aktif olan sultanwar’dır. Sultanwar yaklaşık 7 senedir hizmet vermekte ve pk seven oyuncular için pvp-kenti sitesinde bir numarada yer almaktadır.Kaynak: Haber Merkezi
Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER TEKNOLOJİ HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 9.Sayı

Memo News 8.Sayı

Memo News 7.Sayı

Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası

MUHİTTİNOGLU TOYOTA

NAMAZ VAKİTLERİ
SPOR MANŞETLERİ