memo

Bugun...
25-10-2017 11:14 Kategori: SPOR

Cumhuriyet Kupası, GKV'nin

Cumhuriyet Kupası, GKV'nin
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Gaziantep Satranç İl temsilciliği ve Şehitkamil Belediyesi tarafından Atatürk Kültür ve Spor Merkezinde gerçekleştirilen, 29 Ekim Bayramı satranç turnuvasında GKV Özel Ortaokulu öğrencisi Dila Baloğlu 10 yaş bayanlar kategorisinde şampiyonluğunu ilan ederek Cumhuriyet kupasının sahibi oldu."

Gaziantep Satranç İl temsilciliği ve Şehitkamil Belediyesi tarafından Atatürk Kültür ve Spor Merkezinde gerçekleştirilen, 29 Ekim Bayramı satranç turnuvasında GKV Özel Ortaokulu öğrencisi Dila Baloğlu 10 yaş bayanlar kategorisinde şampiyonluğunu ilan ederek Cumhuriyet kupasının sahibi oldu.

Şehitkamil Belediyesi tarafından düzenlenen 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Spor Etkinlikleri kapsamında gerçekleştirilen satranç turnuvasının şampiyonları belli oldu. İl genelinde 8 ayrı kategoride 245 öğrenci ve sporcunun oynadığı , 2 gün süren turnuvada Gaziantep Kolej Vakfı Özel Ortaokulu öğrencisi  Dila Baloğlu 10 yaş bayanlar kategorisinin şampiyonluğunu ilan ederek cumhuriyet kupasının sahibi oldu. Çeşitli satranç turnuvalarında derecesi bulunan Dila Baloğlu çocukluk yıllarından itibaren merak sardığı bu sporu yaptığını ve hedefinin ulusal ve uluslararası arenada da oynayarak Türkiye’ye şampiyonluklar kazandırmak olduğunu ifade etti. Cumhuriyet Kupası sevincini arkadaşlarıyla paylaşan Dila Baloğlu’nun önümüzdeki süreçte milli takım seçmelerine de katılacağı öğrenildi. 

 
 
 


Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER SPOR HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 1.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 4.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU