memo

Bugun...

GİRAY FİLO

GİRAY FİLOO

28-01-2020 10:02 Kategori: SPOR

Ceza Gelecek mi?

Ceza Gelecek mi?
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Tahkim Kurulu'nun verdiği karar ile Fenerbahçe'nin itirazının kabulüne karar verilmiş ve harcama limiti de 16 milyon TL yükseltilmişti. Bu karardan sonra Fenerbahçe limiti de eksi 19 milyon TL'ye geriledi. "

Federasyondan Fenerbahçe'ye ceza konusu da netleşti. 1xbet sonucu belli oluyor.

Son alınan karar ile harcama limitine artı 16 milyon TL tutar daha eklenen Sarı Lacivertli Takımın kotası da eksi 19 Milyon TL'ye kadar indi. Bu hesaplamaya Moses'tan yapılan tasarrufun ise dahil olmadığı öğrenildi. Fenerbahçe'nin limitinin bu halde eksi 10 milyon TL'nin altına ineceği yaptırım ihtimalinin ortadan kalkacağı ve sadece ihtar geleceği de gelen haberler arasında bulunuyor.  1xbet yeni adresi açıklanıyor.

Transfer İçinse Artı Şartı

Moses'ın ayrılması ile birlikte, takımdan başka oyuncu gitmese bile Fenerbahçe’ye ceza gelmeyecek. Ancak transferde durum farklıdır. Sarı Lacivertli takımın anlaşma sağladığı Falette'in lisansını çıkarabilmesi için ise limitin sıfır olması ve Falette'in yarım sezon maaşı olan 400 bin Euro da limit olması gerekiyor. Bu oyuncunun lisansını çıkarabilmek için Sarı Lacivertlilerin 31 Ocak günü saat 18:00'e dek zamanı bulunuyor. Belirlenen onebahis girişi de belli oluyor.

Federasyona İkinci Kez İtiraz Edilecek

Takımların Harcama Limitleri noktasında Türkiye Futbol Federasyonu Tahkim Kurulu'nca yapılan açıklamadan sonra gözler tekrar Fenerbahçe cephesine döndü. Sarı-lacivertli takım, bu açıklamadan sonra TFF'ye bir kere daha itiraz etme kararı kaldı.

 


Kaynak: Haber Merkezi
Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER SPOR HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 9.Sayı

Memo News 8.Sayı

Memo News 7.Sayı

Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU

Oba Makarna