memo

Bugun...

GİRAY FİLO

GİRAY FİLOO

29-05-2019 09:57 Kategori: GENEL

Büyükşehir, taraflı tarafsız herkesin takdirini topladı

Büyükşehir, taraflı tarafsız herkesin takdirini topladı
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Engelliler ve Sağlık Hizmetleri Daire Başkanlığı Engelliler ve Yaşlılar Şube Müdürlüğü bünyesinde hizmet veren Evde Yaşama Destek Birimi, her yıl olduğu gibi bu yıl da yaşlıları ve engellileri unutmadı. İhtiyaçlıların Ramazan Bayramı’nı, daha hijyenik bir ortamda geçirmesini sağlamak amacıyla ev temizliği ve kişisel bakım çalışması yürüten büyükşehir, taraflı tarafsız herkesin takdirini topladı. "

Çalışmalarıyla insan hayatına dokunan Büyükşehir Belediyesi, “Engelsiz Dostu Kent” söylemini icraatlarıyla destekliyor. Şehirde yaşayan ihtiyaçlılara şefkat elini uzatan büyükşehir, Ramazan Bayramı öncesi hayır duası aldı. Yaşlıların ve engellilerin evlerini temizleyen büyükşehir, onların saç ve sakal tıraşını yaptı.

Büyük bir coşkuyla bayramı bekleyen 84 yaşındaki görme engelli Cesim Kaynak, “Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’den Allah razı olsun, görmeyen gözlerimize ışık oldu. Çocuğum yok, çocuğum oldu. Evimizi temizletiyor, tıraşımı yaptırıyor, duyduğum kadarıyla 2 çocuğu varmış Allah onların gününü göstersin kendisine. Kendisinden memnunuz, bütün memleket memnun, Allah eksikliğini vermesin, biz bu kadar hizmetleri ücretsiz alıyoruz, daha ne isteyelim? Gözümüz görmüyor ama vicdanımız rahat” dedi.

Kas hastası Yakup ve Halil Karadağ kardeşler ise, sunulan hizmetten duydukları memnuniyeti dile getirerek, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin ve tüm belediye çalışanlarının bayramını kutladı.Kaynak: Haber Merkezi
Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER GENEL HABERLERİ
gazete manşetleri MemoNews
Memo News 12.Sayı

Memo News 11.Sayı

Memo News 10.Sayı

Memo News 9.Sayı

Memo News 8.Sayı

Memo News 7.Sayı

Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
SPOR MANŞETLERİ