memo

Bugun...

GİRAY FİLO

GİRAY FİLOO

17-06-2022 11:46 Kategori: SİYASET

Belediye Başkanı Sarı’nın Ankara temasları sürüyor

Belediye Başkanı Sarı’nın Ankara temasları sürüyor
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Nizip Belediye Başkanı Mehmet Sarı, Ankara’da Gaziantep ve Nizip’e yönelik yatırım ve projelerin görüşüldüğü toplantıya katıldı."

Gaziantep Valisi Davut Gül ve Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin ile birlikte Ankara’ya giden Belediye Başkanı Mehmet Sarı, ilk olarak Gaziantep Milletvekilleri ile görüştü. Daha sonra beraberindeki heyet ile Hazine ve Maliye Bakanlığı’na geçen Sarı ve heyettekiler Bakan Nureddin Nebati’yi makamında ziyaret ettiler.
Gaziantep heyetini Ankara’da ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Bakan Nebati, ‘’Güçlü üretim kapasitesi ile Türkiye ekonomisine katma değer sağlayan Gaziantep'in potansiyelini etkin bir şekilde kullanmak için gayret gösterenlerin yanında olmaya devam edeceğiz’’ dedi.
Ziyaretle ilgili bilgi veren Belediye Başkanı Mehmet Sarı ise, “Valimiz Sayın Davut Gül, Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Fatma Şahin, Milletvekillerimiz ve Gaziantep iş dünyasının temsilcileriyle Hazine ve Maliye Bakanımız Sayın Nurettin Nebati'yi ziyaret ederek bir toplantı yaptık. Gazi şehrimizle ilgili Hazine ve Maliye Bakanlığımız uhdesindeki konuları istişare ettik. İlimiz ve ilçemiz adına verimli geçen toplantıya ev sahipliği yapan ve bizlerden desteklerini esirgemeyen Bakanımız Sayın Nureddin Nebati’ye teşekkür ediyorum’’ dedi.Kaynak: Haber Merkezi
Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER SİYASET HABERLERİ
gazete manşetleri MemoNews
Memo News 12.Sayı

Memo News 11.Sayı

Memo News 10.Sayı

Memo News 9.Sayı

Memo News 8.Sayı

Memo News 7.Sayı

Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
SPOR MANŞETLERİ