memo

Bugun...

GİRAY FİLO

GİRAY FİLOO

27-03-2021 09:54 Kategori: EKONOMİ

Bayan Atlet Modelleri

Bayan Atlet Modelleri
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Bayanların her mevsim kullandığı, pamuklu iplerden üretilmiş bayan atlet modelleri her gün artış gösterir. İp askılı, kalın askılı, dantel detaylı, delikli olarak farklı modelleri bulunur. Bunların her rengi bulunabildiği gibi her bedeni de mevcuttur. "

Likralı ve penye kumaştan üretilen bayan atlet çeşitleri iç giyim satılan her mağazada bulunur. Özellikle gelin olacak kızların çeyizinde olmazsa olmaz ürün olarak her renk ve modeli karşımıza çıkar. Ayrıca çapraz askılı ve sırt arasına giren sporcu modelleri bulunur.

Bayan Atleti Nasıl Olmalıdır?

Bayan atlet çeşitleri arasında birçok ürün olsa da hepsinin ortak özellikleri bulunur. Öncelikle ter tutmama özelliğine sahip olmalıdır. Cildi tahriş etmeyen organik pamuk ipliğinden imal edilmelidir. Yaz ve kış mevsimine göre kalınlığı değişiklik göstermelidir Yaz mevsiminde delikli, hava geçirgenliği yüksek olmalıyken, kış mevsiminde pamuklu hatta termal özellikte olmalıdır. 

Farklılık isteyen her bayan, çeşitli renkteki atletler ile kıyafetlerinin altına giyerek değişik bir tarz yaratmaya çalışır. Doğal ve bitkisel ürün içeren boyalarla renklenen atletlere https://www.galiyet.com/bayan-atlet adresinden ulaşabilirsiniz.

 


Kaynak: Haber Merkezi
Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER EKONOMİ HABERLERİ
gazete manşetleri MemoNews
Memo News 10.Sayı

Memo News 9.Sayı

Memo News 8.Sayı

Memo News 7.Sayı

Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
SPOR MANŞETLERİ