memo

Bugun...

CİĞERCİ HÜSEYİN

CİĞERCİ HÜSEYİN

16-11-2017 12:02 Kategori: GENEL

Başhekim Zengin’den Başkan Şahin’e teşekkür

Başhekim Zengin’den Başkan Şahin’e teşekkür
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Gaziantep Üniversitesi Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Suat Zengin, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’e teşekkür mesajı iletti."

Gaziantep Üniversitesi Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Suat Zengin, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’e teşekkür mesajı iletti.

Hastane çevre ve yol düzenlemesine katkılarından dolayı Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’e teşekkür mesajı ileten Başhekim Zengin, “ Göreve başladığımız günden bu yana birçok konuya el atmaya çalıştık. Hastane çevresinin ve trafik düzeninin daha iyi olabilmesi için mesai arkadaşlarımızla, idarecilerimizle çalışmalar yaptık. Çalışmalarımızı ve önerilerimizi Büyükşehir Belediyesi ile paylaştık. Büyükşehir Belediyesi’nin ise bize yeni önerileri oldu. Bu öneriler çerçevesinde akılcı çözümler üretmeye çalıştık. Büyükşehir Belediyesi Ulaşım ve Daire Başkanlığı’nın hazırlamış olduğu proje çerçevesinde, hastanemizden Karataş yoluna çıkan bir yol yapıldı. Hastanemizin uzun süredir düzensiz trafik akışıyla alakalı sorunları söz konusuydu. Üniversite bahçesinden gelerek Karataş istikametine dönen yolun açılması, hastanemiz çevresini trafik anlamında ciddi bir şekilde rahatlattı. Hastane çevresindeki asfaltlarda oluşan deformasyonların onarılması hususunda da Büyükşehir Belediyesi’nden talepte bulunduk. Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Fatma Şahin bu talebimizin de değerlendirileceğini ve imkânlar ölçüsünde yardımcı olunacağını ifade etti. Bizden desteklerini esirgemeden her türlü imkânı sunan Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Fatma Şahin’e teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

 


Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER GENEL HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU