memo

Bugun...
25-10-2017 17:08 Kategori: ASAYİŞ

Alkollüsün dediler, Öldüresiye dövdüler...

Alkollüsün dediler, Öldüresiye dövdüler...
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Gaziantep'te 30 yaşındaki Taner Tiryaki, 4 arkadaşı ile birlikte zile basarak taksi çağırdılar alkollü oldukları için meydan dayağı yedi ve komalık oldu."

Gaziantep'te 30 yaşındaki Taner Tiryaki, 4 arkadaşı ile birlikte zile basarak taksi çağırdılar alkollü oldukları için meydan dayağı yedi ve komalık oldu.

Dün gece saat 02: 00 sularında Taner Tiryaki ve 4 arkadaşı ile birlikte bir eglence mekanından çıkıp evlerine gitmek üzere zile basarak taksi çağırdılar. Gelen taksi şoförü müşterileri almadan döndü. İkinci kez yine zile bastılar bu kez farklı bir taksi geldi, neyazki bu kez de taksi şoförü müşterilerini almadı. Araçları bulunmayan bu arkadaşlar az ileride bulunan taksi merkezinin bulunduğu durağa geldiler. Ne olduysa bundan sonra oldu. Hafif alkollü olan arkadaşlar durakta bulunan şoförlerin saldırısına uğradılar. Üç arkadaş kaçarak canını kurtarır iken Taner Tiryaki  sopalar ve sallama adı tabir edilen bıçakla saldırılarak komalık oluncaya kadar kan revan içersinde bırakıldı.

Çevre sakinlerinin polise haber vermeleri üzerine olaya müdahale eden polisin ardından 112 sağlık ekipleri başından ve kolunda kırıklar ve bıçak yarası olan şahsı Gaziantep Üniversitesi Şahinbey Araştırma Hastanesi acil servisine geetirerek tedaviye aldılar. 

Taksiciler tarafından meydan dayağı yiyen Taner Tiryaki'nin hayati tehlikesinin devam ettiği, olaya karışan taksicilerin ifadelerinin alınması için, olayla ilgili soruşturmanın devam ettiği öğrenildi. Kaynak: Haber Merkezi
Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER ASAYİŞ HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 1.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 4.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU