memo

Bugun...
24-01-2018 20:29 Kategori: KÜLTÜR SANAT

5. Turizm Fuarına Gaziantep TÜYAP'da yerini alacak

5. Turizm Fuarına Gaziantep TÜYAP'da yerini alacak
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"İstanbul/Büyükçekmece TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezindedüzenlenecek olan Dünyanın en büyük 5. Turizm Fuarı olan "EMITT Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarına Gaziantep'de katılacak."

 İstanbul/Büyükçekmece TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezindedüzenlenecek olan Dünyanın en büyük 5. Turizm Fuarı olan "EMITT Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarına Gaziantep'de katılacak.
 25-28 Ocak 2018 tarihleri arasında 22. si düzenlenecek olan fuara; Gaziantep Valiliği, Büyükşehir Belediyesi, İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü, Ticaret Odası, GATOD ve TÜRSAB GAP BYK işbirliğiyle katılıyor.
Gaziantep Valisi Ali Yerlikaya ; "Yurt içinden ve yurt dışından katılacak turizm profesyonelleri ve ziyaretçilere ilimizi en iyi şekilde tanıtabilmek amacıyla hazırlanan 72 m²’lik özel tasarımlı standla bu önemli fuarda Gaziantep'i tanıtan stantla yer alınacağı belirlendi. Fuar süresince sahip olduğumuz tarihi ve kültürel değerlerimiz, yazılı ve görsel tanıtım materyalleriyle en güzel şekilde sergilenerek ulusal turizm pastasından daha fazla pay alınması hedeflenmektedir" dedi.
Gaziantep'i daha yakından keşfetmek için turizm ortakları ve bütün ziyaretçeleri 3 Nolu Salonda Gaziantep'in tanıtım standına beklendiği belirtildi.Kaynak: Haber Merkezi
Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER KÜLTÜR SANAT HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 1.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 4.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU