memo

Bugun...

GİRAY FİLO

GİRAY FİLOO

02-03-2021 23:52 Kategori: TEKNOLOJİ

WhatsApp'tan yeni video özelliği!

 WhatsApp'tan yeni video özelliği!
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"WhatsApp videolarının sesini kapatmak artık çok kolay. Telegram, BiP ve Signal'in rakibi mesajlaşma uygulaması WhatsApp, uygulamasına sessiz sedasız WhatsApp videolarının sesini kapatan bir tuş ekledi. Bu tuş ile WhatsApp videoları sessiz bir şekilde gönderilebilecek."

WhatsApp videoların sesini kapatma özelliği için bir süredir çalışıyordu. Bu özellik, WhatsApp'ın beta sürümlerinde fark edilmişti. Zira birçok kez, sosyal medya platformu WhatsApp'ın bu yönde bir özellik için çalıştığına yönelik haberler gün yüzüne çıktı. Facebook'un bünyesindeki WhatsApp, videoların sesini kapatma özelliğini artık kararlı sürüme taşıdı.

ARTIK WHATSAPP VİDEOLARININ SESİNİ KAPATMAK MÜMKÜN

WhatsApp, Twitter'dan paylaştığı gönderisi ile videoların sesini kapatma özelliğinin yayınlandığını duyurdu. Bu özellik ile birlikte bir videoyu herhangi bir sohbet içerisinde paylaşırken, sessiz olarak gönderebileceksiniz. Böylece kendisini göndermek ancak sesini göndermek istemediğiniz videoların sesini kolayca kapatabileceksiniz. Fakat iOS ve Android uygulamaları bulunan mesajlama platformu, bu özelliği henüz tüm kullanıcılara sunmuş değil.

ANDROİD VE İOS'A AYNI ANDA SUNULMADI

WhatsApp'ın açıklamasına göre videoların sesini kapatan tuş şimdilik Android kullanıcılarına sunulmuş durumda. Yani Android kullanıcıları, Google Play Store üzerinden WhatsApp uygulamasını güncelleyerek bu özelliği kullanabilir, bu tuşa basarak istedikleri videoları sessizce gönderebilir. Fakat iOS kullanıcılarına henüz bu yönde bir güncelleme gelmedi.Kaynak: Haber Merkezi
Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER TEKNOLOJİ HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 11.Sayı

Memo News 10.Sayı

Memo News 9.Sayı

Memo News 8.Sayı

Memo News 7.Sayı

Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
SPOR MANŞETLERİ