memo

Bugun...

CİĞERCİ HÜSEYİN

CİĞERCİ HÜSEYİN

21-11-2018 16:50 Kategori: SPOR

Şahinbey Ampute son transferini de gerçekleştirdi

 Şahinbey Ampute son transferini de gerçekleştirdi
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

" Şahinbey Belediye Gençlik ve Spor Kulübü Ampute Futbol Takımı, yeni sezon transfer çalışmalarının son transferini de gerçekleştirdi."

 Şahinbey Belediye Gençlik ve Spor Kulübü Ampute Futbol Takımı, yeni sezon transfer çalışmalarının son transferini de gerçekleştirdi.

 Önümüzde ki sezona şampiyonluk parolası ile hazırlanan ve bu doğrultuda transferler yapan Şahinbey Belediye Gençlik ve Spor Kulübü Ampute Futbol Takımı Richard Arthur Opentil ile sözleşme imzaladı.

SON TRANSFERİMİZDE YAPTIK

Şahinbey Belediye Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Cuma Güzel, yeni transferin takıma önemli katkılar sağlayacağına inandığını belirterek, “Şahinbey Belediye Gençlik ve Spor Kulübü olarak, Ampute takımına çok büyük önem veriyoruz. Bu sezon yaptığımız transferlerle kadromuzu güçlendirdik ve hedefimizi şampiyonluk olarak belirledik. Sezona Milli Takım eski Antrenörümüz ile anlaşarak başladık. Kendisiyle ve ekibiyle istişare ederek transferlerimizi yaptık. Bu ekibin son halkası olan Richard Arthur Opentil’de renklerimize bağladık. Ancak uzun süredir Türkiye’de bulunuyor. Kasımın 25 inde İstanbul’da ilk maçımızı oynayacağız ve ilk maçımızda galip gelmek istiyoruz. Nasıl Türkiye kupasını kazanıp Gazianteplilere armağan ettiysek, şampiyonluk kupasını da Gaziantep’e getirmek istiyoruz” dedi.

ŞAHİNBEY’E TRANSFER OLDUĞUM İÇİN MUTLUYUM         

Şahinbey Belediye Gençlik ve Spor Kulübü Ampute Futbol Takımı yeni oyuncusu Richard Arthur Opentil transferden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Şahinbey Belediye Gençlik ve Spor Kulübü’ne geldiğim için oldukça mutluyum. Bu transferde emeği geçen başkanlarıma teşekkür ediyorum. Bu sezon lig kupasını biz alacağız ” dedi.

 
 
 
 


Kaynak: Haber Merkezi
Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER SPOR HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU